آموزش نصب وب مانی کیپر بر روی ویندوز

برای استفاده از حساب وب مانی خود می توانید از نرم افزار وب مانی کیپر WebMoney Keeper یا اینترنت استفاده کنید. برای استفاده از نرم افزار وب مانی کیپر باید قبل از هر چیزی آن را از سایت وب مانی دانلود و نصب کنید. در این مقاله قصد داریم مراحل نصب و استفاده از نرم افزار وب مانی کیپر را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش دهیم.
اولین مرحله این است که وارد سایت وب مانی شوید و نرم افزار وب مانی کیپر را که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است دانلود کنید.

1

فایل دانلود شده را اجرا کنید. در صورتی که ویندوز سوالی مبنی بر اجرای برنامه از شما پرسید روی گذینه Yes کلیک کنید. برای نصب این برنامه باید دسترسی Administrator داشته باشید. برای اینکار بر روی فایل دانلود شده راست کلیک کرده و گذینه Run as Administrator را انتخاب کنید. پنجره خوش آمد گویی مانند شکل زیر ظاهر می شود. بر روی دکمه Next که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

2

یک پنجره جدید با عنوان Agreement ظاهر می شود که قوانین انتقال وجه، پول شویی و دیگر مطالب در آن نوشته شده اند. برای ادامه فرآیند نصب باید گذینه Yes, I agree… را که به معنای قبول قوانین نوشته شده است و در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است تیک زده و بر روی دکمه Next که با شماره 2 مشخص شده است کلیک کنید.

3

در پنجره جدیدی که باز می شود در کادر شماره 1 که در تصویر زیر مشخص شده است آدرس نصب برنامه وب مانی نوشته شده است. برای انتخاب مسیر جدید برای نصب وب مانی بر روی دکمه Browse که در تصویر زیر با شماره 2 مشخص شده است کلیک کرده و درایو و پوشه مورد نظر برای نصب برنامه را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه Next که با شماره 3 در تصویر زیر نشان داده شده است کلیک کنید تا به صفحه بعدی منتقل شوید.

4

در پنجره جدید همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است شاخه ای که برنامه وب مانی در آن قرار داده می شود نشان داده شده است. می توانید آن را در شاخه جدیدی قرار دهید ولی اغلب همان شاخه پیشفرض را انتخاب می کنند. پس از تعیین شاخه برنامه بر روی دکمه Next کلیک کنید.

5

در ادامه صفحه جدیدی با عنوان آماده برای نصب که مانند تصویر زیر است مشاهده خواهید کرد که شامل متنی برای تایید مجوز یا Certificate نرم افزار می باشد. برای شروع نصب بر روی دکمه Next که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید.


در ادامه صفحه نصب برنامه را مشاهده خواهید کرد. اگر در حین نصب برنامه به یاد آوردید که تنظیمات خاصی را انجام نداده اید برای لغو فرآیند نصب بر روی دکمه Cancel که با شماره 1 در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید. همانطور که مشاهده میکنید در قسمت شماره 2 وضعیت نصب برنامه را نشان می دهد.

6

پس از مدتی ویندوز در مورد مجوز نصب برنامه یا Certificate Authority از شما سوال می پرسد. برای ادامه فرآیند نصب باید بر روی دکمه Yes که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید تا مجوز نصب WebMoney Transfer Root CA به شما داده شود.

7

در صورتی که نصب نرم افزار با موفقیت به پایان برسد صفحه ای مانند شکل زیر به نمایش در خواهد آمد و شما می توانید با کلیک بر روی دکمه Finish که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است به فرآیند نصب خاتمه داده و شروع به کار با نرم افزار وب مانی بر روی کامپیوتر خود کنید.

اگر می خواهید راهنمای وب مانی نیز برای شما نصب شود گذینه Install WebMoney Advisor را که در تصویر زیر با شماره 2 مشخص شده است تیک بزنید. در صورتی که تمایلی به نصب راهنما ندارید تیک آن را بردارید.

8

در صورتی که از نسخه های جدید ویندوز مانند 8 و 8.1 استفاده می کنید می توانید با نوشتن کلمه Webmoney در منوی Start آن را پیدا کرده و اجرا کنید.

9

برچسب ها: افتتاح حساب وب مانی, Certificate Authority, webmoney, WebMoney Advisor, Webmoney, آموزش وب مانی, انتقال وجه, حساب کلاسیک , راهنما وب مانی ,طریقه ساخت وب مانی, قوانین وب مانی, نرم افزار وب مانی کیپر, وبمانی کیپر, ویندوز 8, ویندوز 8.1

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
18/12/2018, 00:32