آموزش و نحوه نصب Webmoney Keeper
برای دسترسی به حساب وب مانی خود دو راه وجود دارد: یکی استفاده از اینترنت و دیگری استفاده از نرم افزار وب مانی کیپر می باشد. در این پست بر روی گذینه دوم تمرکز کرده ایم. برای استفاده از نرم افزار وب مانی کیپر بر روی ویندوز خود، باید ابتدا آن را از سایت وب مانی دانلود کرده و نصب کنید. پس از آنکه آن را نصب کردید با استفاده از برنامه Webmoney Keeper می توانید حساب خود را مدیریت کنید.
اولین کار برای نصب وب مانی کیپر این است که به وبسایت وب مانی بروید و نسخه مخصوص ویندوز را که در تصویر زیر با شماره یک نشان داده شده است انتخاب کنید.
01
وقتی که دانلود فایل به اتمام رسید آن را اجرا کنید. اگر از شما سوالی پرسید گذینه Yes را انتخاب کنید. این فایل برای نصب باید یوزر شما به Administrator دسترسی داشته باشد. برای انجام این کار روی فایل دانلود شده راست کلیک کرده و گذینه Run as Administrator را انتخاب کنید.
پس از آن پنجره خوش آمد گویی که در تصویر زیر مشاهده می کنید ظاهر می شود. بر روی گذینه Next  کلیک کنید تا به صفحه بعد بروید.
02
در صفحه بعد همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید قوانین و شرایط تعیین شده برای نصب برنامه Webmoney Keeper
نوشته شده اند. برای  قبول کردن این شرایط باید گذینه نشان داده شده در تصویر زیر را که با عدد 1 مشخص شده است تیک بزنید و پس از آن روی دکمه Next  کلیک کنید.
03
در پنجره بعد باید مسیری را که می خواهید برنامه Webmoney Keeper در آن نصب شود انتخاب کنید. برای انتخاب مسیر نصب روی دکمه Browse که در تصویر زیر با شماره 2 نشان داده شده است کلیک کنید. در کادری که باز می شود مسیر مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از آن روی دکمه Next  که با شماره 3 نشان داده شده کلیک کنید.
04
در صفحه بعد عنوان شاخه ای که برنامه وب مانی کیپر در آن قرار می گیرد را تعیین می کنید. اغلب موارد این گذینه را تغییر نمی دهند، مگر اینکه بخواهند شاخه آن را با عنوان دیگری نشان دهند. پس از انجام این کار بر روی دکمه Next  که با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید.
05
در صفحه بعد، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید متنی در مورد Certificate یا مجوز نرم افزار نوشته شده است. در مراحل بعد بیشتر در مورد آن صحبت می کنیم. برای شروع عملیات نصب بر روی دکمه Next  کلیک کنید.
06
در صفحه بعد فرآیند نصب شروع شده و وضعیت آن را مشاهده می کنید. در قسمت شماره 2 در تصویر زیر وضعیت نصب برنامه Webmoney Keeper را مشاهده می کنید. اگر احساس کردید که تنظیمات مربوط به مراحل قبل را درست انجام نداده اید و یا می خواهید روند نصب را متوقف کنید بر روی دکمه Cancel که با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید، در غیر اینصورت منتظر بمانید که نصب انجام شود.

07
پس از مدتی، ویندوز از شما در مورد Certificate Authority که در مورد اعتبار برنامه در حال نصب می باشد سوال می کند. برای ادامه فرآیند نصب باید روی گذینه Yes که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید تا اعتبار مجوز WebMoney Transfer Root CA  برای سیستم شما تایید شود.

08

اگر روند نصب با موفقیت به اتمام برسد پنجره زیر نشان داده می شود. برای اتمام فرآیند نصب بر روی Finish که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید. گذینه شماره 2 که در تصویر زیر مشخص شده است مربوط به نصب راهنمای وب مانی است، اگر دوست ندارید راهنمای وب مانی را نصب کنید، تیک مربوط به گذینه Install WebMoney Advisor را بردارید.
09
چنانچه که از جدیدترین نسخه های ویندوز استفاده می کنید با جستجوی کلمه Webmoney در صفحه Start  آن را به سرعت پیدا کرده و اجرا کنید.
10

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
18/12/2018, 00:26