نحوه ارسال پول در وب مانی
با استفاده از سایت وب مانی می توانید در وب مانی مینی یا کیپر استاندارد، پول خود را ارسال کنید. در این مقاله قصد دارید به صورت گام به گام مراحل ارسال پول در وب مانی مینی را به شما آموزش دهیم، همچنین نحوه افزایش سقف انتقال وجه برای خرید و فروش وب مانی را نیز به شما یاد دهیم.

نحوه ارسال پول در وب مانی مینی
برای انجام ااین کار به آدرس mini.wmtransfer.com رفته و وارد حساب کاربری خود شوید. برای ورود به حساب کاربری خود پس از وارد کردن آدرس گفته شده در مرورگر خود، صفحه ای مانند شکل زیر برای شما ظاهر می شود. در کادری که با شماره 1 نشان داده شده است باید شناسه وب مانی خود را وارد کنید(اگر شناسه وب مانی خود را به طور کامل به خاطر ندارید می توانید از ایمیل یا شماره تلفن تان استفاده کنید). رمز عبور خود را در کادر شماره 2 وارد کنید. در کادر شماره 3 اعداد موجود در تصویر را مجددا تایپ کنید. پس از انجام مراحل گفته شده بر روی دکمه ورود یا Login که با شماره 4 مشخص شده است کلیک کنید.

01

پس از ورود به صفحه کاربری خود با صفحه ای مانند شکل زیر مواجه خواهید شد. برای انتقال وجه باید به قسمت کیف پول بروید. برای انجام این کار به ستونی که با شماره 1 مشخص شده است رفته و بر روی کیف پول کلیک کنید. در ستون شماره 2 لیست کیف پول های شما نمایش داده شده اند. مثلا در تصویر زیر دو کیف پول یورو و دلار موجود است و مقدار موجودی آنها در کنارشان نوشته شده است. در بخشی که در تصویر زیر با شماره 3 مشخص شده است آخرین تراکنش های مربوط به کیف پولی که در ستون 2 انتخاب کرده اید نشان داده می شود. برای انتقال وجه بر روی دکمه Transfer funds که در تصویر زیر با شماره 4 مشخص شده است کلیک کنید.

02

اگر می خواهید اطلاعاتی از یک تراکنش خاص مانند شخص گیرنده و کیف پول ایشان، مبلغ انتقال داده شده، تاریخ و مدت اعتبار و را بدانید روی تراکنش مورد نظر کلیک کنید تا در کادر شماره 2 که در تصویر زیر مشخص شده است، جزئیات آن را مشاهده کنید.

03

برای انتقال پول در وب مانی به بخش انتقال وجه از کیف پول یا Transfer funds from the purse بروید. پس از ورود به بخش انتقال وجه، صفحه ای مانند شکل زیر نمایش داده می شود. در کادری که با شماره 1 مشخص شده است باید شناسه وب مانی شخص یا شرکتی که می خواهید پول را به حساب آن انتقال دهید وارد کنید. در کادر شماره 2 مقدار وجه مورد نظر خود را که با عنوان Amount مشخص شده است وارد کنید. در کادر شماره 3 که با عنوان Description مشخص شده است می توانید توضیحاتی در مورد تراکنش خود بنویسید. در کادر شماره 4 که با عنوان Transaction type مشخص شده است باید نوع انتقال وجه خود را مشخص کنید.

نکته: در فارکس حرفه ای برای انتقال وجه از نوع Code Protection یا کد محافظت شده استفاده می شود، در این آموزش نیز نوع انتقال وجه ما نیز از نوع کد محافظت شده می باشد.

04

وقتی نوع تراکنش خود را محافظت شده انتخاب کردید دو کادر جدید به صفحه اضافه می شود. در کادر شماره 1 که در تصویر زیر مشخص شده است باید دوره زمانی اعتبار تراکنش مورد نظر را تعیین کنید و در کادر شماره 2 باید کد محافظت شده خود را در آن بنویسید. در کادر شماره 3 که در تصویر زیر مشخص شده است باید نحوه تایید تراکنش E-NUM را تعیین کنید. برای انجام این تراکنش و تایید اطلاعات خود بر روی دکمه ok که با شماره 4 مشخص شده است کلیک کنید.

05

در ادامه صفحه جدیدی با عنوان Confirm funds transfer نمایش داده می شود که در قسمت شماره یک شناسه وب مانی و کیف پول شخص دریافت کننده پول نشان داده شده است. پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده بر روی دکمه آبی رنگی که با شماره 2 مشخص شده است کلیک کنید.

06

در صفحه جدیدی که باز می شود در کادر شماره 1 پاسخ E-NUM که در اپلیکیشن تلفن همراهتان نمایش داده شده است را باید وارد کرده و سپس بر روی دکمه ok که با شماره 2 مشخص شده است کلیک کنید.

07

پس از آنکه هویت شما تایید شد پول انتقال داده شده و در کادری که با شماره 1 در تصویر زیر مشخص شده است پیامی مبنی بر انتقال موفقیت آمیز وجه نمایش داده می شود. تراکنش جدید انجام شده در قسمتی که با شماره 2 مشخص شده است نشان داده می شود و مقدار کیف پول هم بروزرسانی می شود.

08

پس از انتقال موفقیت آمیز وجه ایمیلی برای شما ارسال می شود که در آن توضیحاتی در مورد تراکنش انجام شده نوشته شده است. برای آنکه بخواهید جزئیات بیشتری از تراکنش مورد نظر را بدانید بر روی لینکی که در تصویر زیر با شماره 2 مشخص شده است کلیک کنید.

09

نحوه افزایش سقف انتقال وجه وب مانی
در وب مانی می توان سقف انتقال وجه به صورت روزانه، هقتگی و یا ماهانه را افزایش داد. برای انجام این کار بعد از آنکه وارد حساب کاربری خود در وب مانی شدید به قسمت کیف پول بروید. در قسمت بالا و سمت راست صفحه همانطور که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است رفته و روی آن کلیک کنید. در منویی که باز می شود بر روی limits یا محدودیت ها که در تصویر زیر با شماره 2 مشخص شده است کلیک کنید.

10

در صفحه جدیدی که باز می شود بر روی آیکن مدادی در کنار عنوان Limits on funds transfer که در تصویر زیر هم با شماره 1 نشان داد شده است کلیک کنید.

11صفحه جدیدی به شکل تصویر زیر نمایش داده می شود که شامل سه کادر می باشد. در کادر شماره 1 محدودیت های روزانه، در کادر شماره 2 محدودیت های هفتگانه و در کادر شماره 3 محدودیت های ماهانه را تعیین می کنیم. پس از تعیین محدودیت ها، بر روی دکمه Edit که در تصویر زیر با شماره 4 مشخص شده است کلیک می کنیم.

12

برای تایید تغییرات انجام شده در سقف محدودیت های برداشت وجه، sms برای شما ارسال می شود که حاوی یک کد می باشد. کد دریافت شده را در کادر شماره 1 وارد کرده و بر روی دکمه Confirm که در تصویر زیر با شماره 2 مشخص شده است کلیک کنید

13

پس از اتمام موفقیت آمیز مراحل بالا به صفحه محدودیت های کیف پول بازگردانده می شوید و در قسمت شماره 1 که در تصویر زیر نشان داده شده است پیامی مبنی بر ثبت تغییرات انجام شده برای شما نمایش داده می شود. همانطور که در قسمت شماره 2 در تصویر زیر مشاهده می کنید سقف محدودیت های برداشت وجه از وب مانی آپدیت شده اند.

14

برچسب ها: , Classic , E-NUM , WMKeeper ,آموزش کامل وب مانی , اپلیکیشن تلفن همراه , انتقال وجه , انتقال وجه از کیف پول , بازارهای مالی, پول های الکترونیک, تراکنش, حساب مینی , شارژ وب مانی مینی , شناسه وب مانی , فروش وب مانی کد محافظتی , وب مانی ترانسفر

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
18/12/2018, 00:49