نحوه ارسال پول در وب مانی کلاسیک موبایل
با استفاده از کیپر کلاسیک موبایل به راحتی می توان پول خود را در وب مانی ارسال کنید. در این مقاله قصد داریم نحوه ارسال وجه از کیف پول وب مانی را به شما آموزش دهیم.
نرم افزار وب مانی کیپر را که قبلا در گوشی خود نصب کرده اید اجرا کنید. کیف پولی را که می خواهید پول خود را از آن انتقال دهید انتخاب کنید. در صفحه ای که مانند شکل زیر باز می شود روی دکمه Transfer یا انتقال که با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید. در این صفحه لیستی از تراکنش هایی که قبلا انجام داده اید نمایش داده می شوند. برای خواندن جزئیات، تراکنش مورد نطر را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک کنید.

01

در صفحه پرداخت وب مانی که در تصویر زیر مشاهده می کنید شماره کیف پول گیرنده را در کادر شماره 1 وارد کنید. اگر شماره کیف پول طرف را ندارید می توانید از مشخصاتی مانند نام مخاطب یا ایمیل او استفاده کنید. اگر بخواهید گیرنده وجه را از طریق لیست مخاطبین خود پیدا کنید، روی آیکنی که در کنار کادر شماره 1 قرار دارد کلیک کرده و مخاطب مورد نظر را پیدا کنید. در کادر شماره 2 که Amount نام دارد مقدار وجهی که می خواهید انتقال دهید را وارد کنید. در کادر شماره 3 می توانید توضیحاتی برای تراکنش بنویسید.
در کادر شماره 4 که Transfer Type نام دارد نوع انتقال وجه را انتخاب کنید. در ادامه در مورد این گذینه بیشتر توضیح خواهیم داد.

02


برای اینکه مخاطب مورد نظر را از لیست کانتکت های خود انتخاب کنید، پس از آنکه بر روی لوگوی مخاطبین کلیک کردید صفحه ای باز می شود که در آن باید لیست مخاطبین ستاره دار را انتخاب کنید. اگر شخص یا شرکتی که می خواهید پول را برای او بفرستید در
قسمت Starred یا ستاره ها نبود بر روی All کلیک کنید تا لیست تمام مخاطبین نمایش داده شوند. می توانید با انتخاب ستاره خاموش کنار هر یک از مخاطبین و روشن کردن آن ستاره او را به لیست مخاطبین ستاره دار اضافه کنید.

03

وقتی بر روی نوع انتقال وجه کلیک کردید لیستی باز می شود که شامل گذینه های زیر می باشد:

Normal یا نرمال
Code Protection یا با کد محافظت شده
Time Protection یا با زمان محافظت شده
در این آموزش ما Code Protection را انتخاب می کنیم.

04

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید وقتی در کادر شماره 1 نوع انتقال وجه را انتخاب کردیم دو کادر دیگر در پایین آن ظاهر می شوند.در کادر شماره 2 باید Expire یا تاریخ انقضا را وارد کنید و در کادر شماره 3 Protection Code را وارد کنید. بعد از آنکه اطلاعات مورد نیاز را وارد کردید بر روی دکمه ok که در بالای سمت راست صفحه وجود دارد کلیک کنید تا فرآیند انتقال وجه شما تکمیل شود.

05

اگر پیام زیر را مشاهده کردید، این پیام مربوط به نظر سنجی در مورد برنامه وب مانی کیپر در گوگل پلی دارد و انتخاب Yes یا No تاثیری در فرآیند انتقال وجه شما ندارد.

06

پس از آنکه پرداخت شما تایید و با موفقیت انجام شد صفحه مربوط به کیف پول شما نمایش داده می شود و در لیست تراکنش های انجام شده همانطور که در تصویر زیر با شماره 2 نشان داده شده است به اول لیست اضافه می شود. مبلغ و مقدار موجودی کیف پول وب مانی خود را می توانید در بالای صفحه که با شماره 2 نشان داده شده است مشاهده کنید. برای دیدن جزئیات هرکدام از تراکنش های انجام شده می توانید بر روی آنها کلیک کنید.

07

وقتی بر روی هر کدام از تراکنش ها کلیک کنید صفحه ای مانند شکل زیر مشاهده می کنید که مقدار پول انتقال داده شده یا دریافت شده و همچنین جرئیات مربوط به آنها را می توانید ببینید. در کادر شماره 2 که Commission نام دارد مقدار کمیسیون برای تراکنش را نشان می دهد. در کادر شماره 5 کد محافظتی برای دریافت یا انتقال وجه را نشان می دهد که می توانید آن را به شخص یا شرکت مورد نظر بدهید. آخرین مورد در زیر کد محافظتی Status یا وضعیت می باشد که متاسفانه در این تصویر به طور کامل مشخص نیست. در این کادر وضعیت کلی تراکنش را نشان می دهد و می توانید بفهمید که آیا شخصی که برایش پول را فرستادید، آیا آن را دریافت کرده است یا نه؟

08


برچسب: alias passport, webmoney, WinPro, آخرین تراکنش, آموزش وب مانی , اپلیکیشن وب مانی, اپلیکیشن وب مانی کیپر موبایل , ارسال پول در وب مانی کلاسیک, انتقال وجه وب مانی, خرید و فروش وب مانی , کیف پول وب مانی 

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
18/12/2018, 01:05