بازیابی access code وب مانی
با استفاده از سایت وب مانی می توانید Access code خود را بازیابی کنید. اگر access code یا کد دسترسی خود را فراموش کرده باشید دیگر keys file وب مانی قابل استفاده نخواهد بود. به یاد داشته باشید که کد دسترسی شما در سرور وب مانی ذخیره نمی شود، پس نمی توان دقیقا نمی تواند کدی را که انتخاب کرده اید به شما یادآوری کند. این مشکل در سیستم جدید وب مانی رفع شده است و شما می توانید با طی کردن مراحلی اکسس کد یا فایل کلید خود را دوباره بدست آورید. برخلاف گذشته که تنها راه برای حل این مشکل، ارسال ایمیل برای بخش پشتیبانی سایت و انتظار برای پاسخ آنها بود اکنون می توانید در عرض چند دقیقه رمز عبور، keys file و یا access code که فراموش کرده اید به راحتی بازیابی کنید.

نحوه ساخت access code در وب مانی
اگر برای keys file خود Access code یا کد دسترسی تعریف نکرده اید می توانید در قسمت WinPro یا تنظیمات برنامه وب مانی کیپر کلاسیک این کار را انجام دهید. در این مقاله به آموزش ساخت کد دستیابی می پردازیم.
ابتدا برنامه وب مانی کیپر کلاسیکی را که بر روی کامپیوتر خود نصب کرده اید را اجرا کنید و از منوی Tools گذینه Settings یا تنظیمات را انتخاب کنید. پنجره ای مانند شکل زیر باز می شود. بر روی تب Security یا امنیت که در شکل زیر با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید، پس از آن بر روی دکمه Change keys یا تغییر کلید ها که با شماره 2 نشان داده شده است کلیک کنید.

1

پس از آن پنجره جدیدی باز می شود که از شما می خواهد برای انجام تغییرات در تنظیمات فایل کلید وبمانی، رمز خود را وارد کنید. پس از وارد کردن رمز خود در قسمت مشخص شده با شماره 1 بر روی دکمه Next که با شماره 2 مشخص شده است کلیک کنید.

2

پس از آنکه هویت شما تایید شد برای اینکه سیستم مطمئن شود که شما ربات نیستید و به خواست خود می خواهید که تغییراتی را ایجاد کنید، از شما می خواهد کلید های صفحه کلید و ماوس را به صورت تصادفی بزنید تا نوار سبز رنگ که Progress Bar نام دارد تکمیل شود تا به مرحله بعد منتقل شوید.

3

پس از انجام مراحل بالا و تکمیل فرآیند Progress پنجره ای مانند شکل زیر نمایش داده می شود. بر روی دکمه Next که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید.

4

در پنجره ای که باز می شود برای اینکه مسیر ذخیره سازی فایل کلید وب مانی کلاسیک را تعیین کنید بر روی دکمه ای که در شکل زیر با شماره 1 مشخص شده است کلیک می کنیم، کادری باز می شود که باید در آن مسیر درایو و پوشه مورد نظر را انتخاب کنید. کد دسترسی یا access code مربوط به فایل کلید وب مانی کلاسیک را در کادر شماره 2 انتخاب کنید. برای تایید آن، مجددا آن را در کادر شماره 3 وارد کنید. برای اتمام این فرآیند بر روی دکمه Finish که با شماره 4 مشخص شده است کلیک کنید.

5

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
18/12/2018, 00:58