نحوه بازیابی Key File در وب مانی کلاسیک
در سیستم و سایت جدید وب مانی می توانید رمز عبور حساب کلاسیک و یا کد دسترسی access code را بازیابی کنید و دیگر نیازی نیست که برای بازیابی رمز عبور آن به قسمت پشتیبانی مراجعه کنید و درخواست رمز عبور جدید بدهید و منتظر پاسخ آنها شوید.
برای اینکه بتوانید key file های وب مانی که حذف کرده اید را که پاک کرده اید، بازیابی کنید به قسمت سوالات متداول وب مانی بروید و با استفاده از راهنمایی هایی که داده شده است key file های وب مانی به همراه رمز عبور و کد دسترسی جدید به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
برای بازیابی  فایل کلید های وب مانی باید حتما WMID یا شناسه وب مانی خود را به یاد داشته باشید. اگر شناسه وب مانی خود را فراموش کرده اید باید ابتدا WMID خود را بازیابی کنید. در مرحله بعدی، پس از آنکه به سوالی که در مورد تاریخ تولدتان از شما پرسیده است پاسخ دادید، ایمیلی برای شما ارسال می شود که در آن لینک صفحه یادآوری رمز عبور و بازیابی key file وب مانی قرار دارد.
پس از آنکه ایمیل فعال سازی به شما ارسال شد باید به این سوال پاسخ دهید که آیا به تلفن همراه خود دسترسی دارید یا نه؟ اگر به گوشی خود دسترسی داشتید و موبایل خود را تغییر نداده اید، گذینه بله را انتخاب کنید تا کد تایید برای دسترسی به رمز عبور حساب کلاسیک برای شما ارسال شود. پس از آنکه کد تایید برای شما ارسال شد آن را در صفحه جدید سایت وب مانی وارد کنید تا ایمیلی حاوی key file وب مانی برای شما ارسال شود. اگر تلفن همراه خود را در اختیار ندارید یا شماره تان را عوض کرده اید باید از از طریق فرم مخصوص تغییر شماره وب مانی اطلاعات خود را ثبت کنید تا مرکز پشتیبانی آن را برسی کند و شما را راهنمایی کند.

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
17/12/2018, 23:54