نحوه ایجاد کیف پول در وب مانی
برای استفاده و بهره بردن از امکانات حساب های وب مانی باید کیف پول داشته باشید. در این مقاله قصد داریم نحوه ایجاد کیف پول در وب مانی را به صورت گام به گام به شما آموزش دهیم.
اولین قدم برای ایجاد کیف پول این است که به حساب وب مانی خود وارد شوید. برای اینکار شناسه خود در وب مانی را در کادر شماره 2، رمز عبورتان در کادر شماره 2 و در کادر شماره 3 اعداد نوشته شده در تصویر کنار آن را وارد کرده و سپس بر روی دکمه Login که در تصویر زیر با شماره 4 مشخص شده است کلیک کنید.

01بعد از آنکه وارد حساب کاربری خود شدید بر روی Purse یا کیف پول که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید. پس از آن در پایین آن صفح قسمت جدیدی با عنوان “Your Purses”یا کیف پول های شما نمایش داده می شود. برای ایجاد کیف پول جدید بر روی دکمه (+) که در تصویر زیر با شماره 2 نشان داده شده است کلیک کنید تا به صفحه ایجاد کیف پول منتقل شوید.

02در صفحه جدیدی که برای ساخت کیف پول نمایش ظاهر شده است در کادر شماره 1 که در تصویر زیر مشخص شده است باید نوع ارز یا پول وب مانی خود را تعیین کنید. برای پذیرفتن شرایط و قوانین وب مانی باید کادری که در تصویر زیر با شماره 2 مشخص شده است را تیک بزنید. پس از آن بر روی دکمه Create که در تصویر زیر با شماره 3 نشان داده شده است کلیک کنید تا کیف پول جدید شما ساخته شود.

نکته: از یک کیف پول می توان برای چند ارز مختلف استفاده کرد. اما همانطور که در کادر شماره 1 مشاهده می کنید ما نوع یورو وب مانی یا WME را انتخاب کرده ایم.

03همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید در ستون سمت چپ که با شماره 4 نشان داده شده است می توانید لیست کیف پول های وب مانی که می توانید به حساب خود اضافه کنید را مشاهده کنید. همانطور که مشاهده می کنید کیف پول وبمانی دلار با WMZ، وبمانی روبل روسیه با WMR، وبمانی یورو با WME، وبمانی هریونیا اوکراین با WMU، وبمانی روبل بلاروس با WMB، وبمانی بیت کوین با WMX، وبمانی طلا با WMG و وبمانی تنج قزاقستان با WMK نمایش داده می شوند.

بعد از آنکه کیف پول جدید خود را ساختید به صفحه Purse باز می گردید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در قسمتی که با شماره 1 نشان داده شده است پیامی مبنی بر اینکه کیف پول جدید شما با موفقیت ساخته شده است را مشاهده می کنید. در قسمت شماره 2 می توانید مقدار موجودی هر کدام از کیف پول های خود را مشاهده کنید.04

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
17/12/2018, 23:54