نحوه افتتاح حساب مینی در وب مانی
در این آموزش قصد داریم به صورت گام به گام و با استفاده از راهنمایی های تصویری نحوه افتتاح حساب وب مانی را به شما آموزش دهیم.
ابتدا به صفحه اصلی وبسایت وب مانی بروید و بر روی Sign Up که در تصویر زیر در قسمت بالای سمت راست قرار دارد کلیک کنید.

01

پس از کلیک بر روی دکمه Sign Up وارد صفحه ثبت نام می شوید، در اولین مرحله از ثبت نام باید شماره موبایل همراه خود را برای تایید و ریفای کردن وارد کنید. توجه داشته باشید که حتما شماره تلفنی را وارد کنید که اکنون در دسترس شما است، چون sms های حاوی کد فعالسازی و دیگر پیام ها به آن شماره ارسال می شوند. برای وارد کردن شماره تلفن خود همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است، شماره تلفن خود را در کادر شماره 1 وارد کنید.

نکته
به یاد داشته باشید که هر شماره تلفن را فقط برای یک حساب کاربری وارد کنید. پس باید از شماره هایی استفاده کنید که قبلا با آنها در سایت وب مانی ثبت نام نشده باشند.
در مرحله بعد برای تایید شماره موبایل خود کدی به شما sms می شود که باید آن را برای تایید شماره همراه خود وارد کنید. بهتر است که از سیم کارت های ایرانسل استفاده کنید، چون این اپراتور نسبت به همراه اول sms های بین المللی را سریع تر و بهتر ساپورت می کند.
در هنگام وارد کردن شماره موبایل خود به جای (0) در ابتدای شماره خود کد (98+) را که مخصوص ایران است وارد کنید.

02

پس از ثبت و تایید شماره تلفن همراه خود به مرحله بعدی می روید که باید مشخصات شخصی خود را وارد کنید. اطلاعاتی که باید وارد کنید به ترتیب شماره آنها که بر روی تصویر زیر مشخص شده اند شامل:

نام خانوادگی
نام
جنسیت
تاریخ تولد
کشور
شهر
آدرس پستی
آدرس ایمیل معتبر
سوال کنترلی: زمانی که بخواهید رمز خود را ریستور و بازیابی کنید این سوال از شما پرسیده می شود. سوال کنترلی یا Control Question از قسمت های مهم می باشد که باید در وارد کردن آنها دقت داشته باشید.
پاسخ کنترلی: پاسخ کنترلی یا Control Answer به پاسخی گفته می شود که در جواب سوال کنترلی می دهید. برای بازیابی رمز عبور خود حتما باید به سوال کنترلی که خودتان تعریف کرده اید پاسخ دهید، پس سعی کنید همیشه آن را به یاد داشته باشید.
در این قسمت همانطور که در تصویر زیر با شماره 11 مشخص شده است دو گذینه قرار دارد، اولین گذینه برای ارسال اخبار وب مانی و گذینه دوم درباره اطلاع رسانی مسابقات و پیشنهادات ویژه وب مانی می باشد. در صورتی که بخواهید هر کدام از آنها را دریافت کنید گذینه مورد نظر را تیک بزنید.
پس از اینکه تمام اطلاعات خواسته شده در این صفحه را وارد کردید برای ادامه مراحل ثبت نام بر روی دکمه Proceed که در تصویر زیر با شماره 12 مشخص شده است کلیک کنید.

03

پس از کلیک بر روی دکمه بالا صفحه جدیدی نمایش داده می شود که مشخصات وارد شده شما را برای چک کردن و اطمینان از صحت اطلاعات به شما نشان می دهد. اطلاعات وارد شده خود را به دقت بخوانید تا از صحت آنها مطمئن شوید، در صورتی که چیزی را اشتباه وارد کرده اید بر روی دکمه Back کلیک کنید تا به صفحه قبل منتقل شده و بتوانید مشخصات خود را ویرایش کنید، پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده برای ادامه مراحل ثبت نام بر روی دکمه Proceed کلیک کنید.

04

اگر احساس می کنید که ممکن است اطلاعاتی که وارد کرده اید را فراموش کنید، بهتر است صفحه بالا را چاپ کرده و در جای مطمئنی نگه دارید. 

در ادامه روند ثبت نام، وب مانی یک ایمیل شبیه تصویر زیر که حاوی کد فعالسازی است را برای شما ارسال می کند.

05

کد فعال سازی که در تصویر بالا با شماره یک مشخص شده است در صفحه تایید ایمیل خود وارد کنید. پس از انجام این کار برای ادامه روند ثبت نام بر روی دکمه Proceed کلیک کنید.

نکته:
به یاد داشته باشید که کد فعالسازی که برای شما ایمیل می شود فقط 10 روز معتبر می باشد، در صورتی که بیش از این مدت طول بکشد باید کد جدیدی دریافت کنید.
معمولا ایمیلی که از طرف وب مانی برای شما ارسال می شود کمتر از یک دقیقه طول می کشد، در صورتی که بعد از یک دقیقه آن را دریافت نکردید، بسته به سرویس ایمیلی که از آن استفاده می کنید پوشه Spam یا Junk را بررسی کنید. ممکن از ایمل های ارسالی وب مانی در پوشه Inbox قرار نگیرند. (ایمیل های وب مانی در سرویس جیمیل معمولا در قسمت Updates نشان داده می شوند. )

06

پس از آنکه آدرس ایمیل خود را تایید کردید، نوبت تایید شماره تلفن تان می باشد. کدی که به شماره تلفن شما sms می شود را باید در کادر شماره 1 که در تصویر زیر مشخص شده است وارد کنید. پس از وارد کردن کدی که به شما sms شده است برای ادامه مراحل ثبت نام بر روی دکمه Proceed کلیک کنید.

07

نکته:

در صورتی که کد فعال سازی برای شما sms نشد برای ارسال مجدد آن بر روی گذینه click here که در تصویر بالا با شماره 3 مشخص شده است کلیک کنید. پس از کلیک بر روی قسمت مشخص شده صفحه ای باز می شود و کدی مانند تصویر زیر که با شماره 1 مشخص شده است به شما نشان داده می شود، این کد را باید به یکی از شماره های وب مانی اس ام اس کنید. لیست شماره های وب مانی را می توانید در همین صفحه که در تصویر زیر با شماره 2 مشخص شده اند مشاهده کنید. به یاد داشته باشید که در طول 24 ساعت فقط سه بار می توانید درخواست ارسال کد فعالسازی را بدهید. در صورتی که کد فعالسازی برای شما ارسال نشد صبر کنید و روز بعد مجددا تلاش کنید.

08

پس از آنکه کد فعالسازی برای شما ارسال شد بر روی دکمه Proceed کلیک کنید تا کد دریافت شده را در کادر مشخص شده وارد کنید. پس از انجام این کار بر روی دکمه Proceed کلیک کنید تا به مرحله آخر ثبت نام منتقل شوید.

در مرحله آخر باید رمز عبور خود را که برای ورود به حساب کاربری وب مانی خود می باشد تعیین کنید. لازم نیست که رمز عبورتان با رمز ایمیل تان یکی باشد، این دو با هم فرق دارند. همانطور که در تصویر زیر می بینید رمز عبور خود را در کادر شماره 1 وارد کنید، جهت اطمینان از درستی رمز عبور خود، باید مجددا آن را در کادر شماره 2 وارد کنید. در کادر شماره 3 باید اعدادی را که در تصویر کنار آن قرار دارند وارد کنید. پس از انجام این کار، بر روی دکمه OK که با شماره 4 مشخص شده است کلیک کنید تا رمز عبور شما ثبت شود.

09

پس از آنکه حساب کاربری خود را در وب مانی ساختید به صورت اتوماتیک به صفحه جدیدی منتقل می شوید که مربوط به کیف پول شما می باشد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در کادر شماره 1 باید واحد پول خود را انتخاب کنید، پس از آنکه تیک مربوط به گذینه 2 که مربوط به قبول شرایط کاری وب مانی می باشد را فعال کردید روی دکمه شماره 3 کلیک کنید تا کیف پول وب مانی شما به سرعت ساخته شود.

10

جهت فعال یا غیر فعال کردن حساب کاربری وب مانی خود باید به صفحه Settings یا تنظیمات بروید. همانطور که در تصویر زیر می بینید، با کلیک بر روی قسمت های مشخص شده که با شماره های 1 و 2 نشان داده شده اند می توانید حساب خود را فعال یا غیر فعال کنید.

11

حساب های مینی، کلاسیک و لایت با هم تفاوت هایی دارند که عبارتند از:

حساب های WMKeeper Mini یا مینی، مخصوص کسانی است که در روز کمتر از دویست دلار خرج می کنند. این حساب دارای محدودیت می باشد به طوری که در طول یک هفته حداکثر پانصد دلار و در طول یک ماه حداکثر هزار دلار می توانید خرج کنید. با این حساب ها می توانید از فروشگاه های آنلاین خرید کنید.
حساب های کلاسیک WMKeeper Classic یا همان WinPro مخصوص کسانی است که از وب مانی در معاملات آنلاین و بورس بین الملل استفاده می کنند. با استفاده از این حساب می توانید حجم بیشتری از معاملات را نسبت به حساب های مینی انجام دهید.
اگر کسانی که مایل نیستند نرم افزار وب مانی را بر روی کامپیوتر خود نصب کنند و ترجیح می دهند که به حساب خود از طریق اینترنت دسترسی داشته باشند حساب WMKeeper Light لایت یا WebPro بهترین گذینه برای این افراد است. این حساب از نظر حجم معاملات با WinPro تفاوتی ندارد .

برچسب ها: WinPro, WebPro, wm keeper افتتاح حساب وب مانی, اکانت وب مانی, افتتاح حساب, بازیابی رمز وب مانی, پول های الکترونیک, ثبت نام وب مانی, حساب وب مانی مینی, طریقه افتتاح حساب وب مانی, عضویت در وب مانی, کد فعال سازی وب مانی, کیف پول, وب مانی در ایران, وب مانی چیست

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
24/04/2019, 20:48