نحوه مشاهده حساب وب مانی
از طریق نرم افزار وب مانی کیپر کلاسیک و زبانه Purses یا کیف پول می توانیم آخرین تراکنش های کیف پول وب مانی را مشاهده کنیم. در این آموزش قصد داریم به برسی تفاوت در جزئیات پرداخت و دریافت وب مانی بپردازیم.
در ابتدای کار وارد حساب کاربری خود در برنامه وب مانی کیپر کلاسیک شوید. زبانه کیف پول که در تصویر با شماره یک نشان داده شده است را انتخاب کنید. در پایین این پنجره می توانید لیست کیف پول های وب مانی خود را مشاهده کنید. همانند شماره 2 برای مشاهده آخرین تراکنش ها، کیف پول مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی آن راست کلیک کنید. در کادری که باز می شود به قسمت تاریخچه یا History  بروید و همانند شماره 3 گذینه تراکنش را انتخاب کنید.

پس از آن، همانند شکل زیر پنجره تاریخچه باز می شود و شما می توانید لیست تراکنش های کیف پول خود را مشاهده کنید. اگر به دنبال تراکنش خاصی می گردید همانند شماره یک در شکل زیر روی دکمه جستجو یا Search کلیک کنید. همانند شماره 3، با توجه به تصویر کوچک کنار هر کدام از تراکنش ها می توانید تشخیص دهید که نوع تراکنش برداشت یا واریز می باشد. البته در ستون نوع یا Type  هم می توان نوع تراکنش ها را مشاهده و بر اساس نوع واریز یا برداشت مرتب کرد.
اگر می خواهید جزئیات یک تراکنش را مشاهده کنید در قسمت شماره 2 دابل کلیک کرده تا مشخصات تراکنش در پنجره ای جدید نمایش داده شود.

همانطور که قبلا اشاره کردیم دو نوع تراکنش واریز و برداشت داریم.
1. تصویر زیر جزئیات تراکنش های برداشت را نشان می دهد.
همانطور که مشاهده می کنید در قسمت شماره 1 نوع تراکنش را برداشت یا Outgoing معرفی کرده است. در قسمت شماره 2 که مشخص شده است در کادر مقابل کلمه To می توان جزئیات مربوط به شرکت یا شخص مورد نظر را مشاهده کرد. در قسمت شماره 3 در کادر مقابل Amount یا مقدار، مبلغ برداشت شده نمایش داده می شود. در قسمت شماره 4 می توانید مقدار کمیسیون کسر شده توسط وب مانی را مشاهده کنید. در قسمت شماره 5، در کادر مقابل Transaction تاریخ و زمان تراکنش نشان داده شده است. در نهایت در کادر شماره 6 می توان جزئیات اضافی مربوط به تراکنش را اضافه کرد.

2. پنجره جزئیات واریز وجه به کیف پول وب مانی تقریبا شبیه برداشت وجه می باشد. در قسمت شماره یک می توانید توضیحاتی را در مورد نوع تراکنش مشاهده کنید. در قسمت شماره 2  و مقابل کلمه From می توان نام و مشخصات شخص یا شرکتی را که به حساب شما وب مانی ریخته است را مشاهده کرد. در قسمت شماره 3 در کادر مقابل Amount می توان مبلغ واریز وجه را مشاهده کرد. در قسمت شماره 4 تاریخ تراکنش انجام شده نمایش داده می شود. در کادر شماره 5 توضیحات مربوط به تراکنش نوشته می شود. در کادر شماره 6 می توان در کادر روبری Protection period  یا دوره محافظت، می توان تاریخ اعتبار برای این واریز وجه و دریافت آن توسط گیرنده را مشاهده کرد.

اگر می خواهید شماره کیف پول شخص مورد نظر را کپی کنید می توانید روی اسم شخص یا شرکت مورد نظر کلیک کرده تا شماره کیف پول آن برای شما نمایش داده شود و شما بتوانید آن را کپی کنید.

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
17/12/2018, 23:54