نحوه تبدیل حساب مینی به حساب کلاسیک وب مانی
برای تبدیل حساب مینی خود به حساب WinPro یا کلاسیک وب مانی به آدرس زیر در وب مانی بروید:
security.wmtransfer.com/asp/default.asp
پس از رفتن به آدرس بالا، صفحه ای مانند شکل زیر به نمایش در می آید که باید بر روی دکمه login که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید.

1

پس از زدن دکمه Log In به صفحه Security منتقل می شوید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، در کادر شماره 1 باید شناسه وب مانی (WMID)، ایمیل و یا شماره تلفن خود را وارد کنید. در کادر شماره 2 رمز عبور خود را تایپ کنید سپس اعداد موجود در تصویر را در کادر شماره 3 وارد کنید. 

اگر با کامپیوتر شخصی خود وارد این صفحه شده این تیک Remember me on this computer را بزنید تا دفعات بعد لازم نباشد دوباره این گذینه ها را وارد کنید. در غیر این صورت تیک آن را بردارید.
سپس برای ورود روی دکمه Enter که با شماره 5 نشان داده شده است کلیک کنید.

2

اگر مشخصات خواسته شده در صفحه بالا را به درستی وارد کرده باشید صفحه تایید مشخصات ظاهر شده و پس از مدت کوتاهی به صورت اتوماتیک به صفحه دیگری منتقل می شوید. اگر این اتفاق صورت نپذیرفت بر روی لینک here که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید.

3

حال که به بخش Security یا امنیت وب مانی وارد شده اید برای ادامه روند تبدیل حساب مینی به کلاسیک وب مانی بر روی Operation modes که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در کادر شماره 2 لیست آخرین ورد های شما به حساب وب مانی تان نمایش داده شده است.

4

در بخش حالات عملکرد یا Operation modes لیستی مانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد. اگر تاکنون حساب WinPro یا کلاسیک، حساب WebPro یا لایت را فعال نکرده اید بر روی دکمه Add که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است برای اضافه کردن حساب کلاسیک به اکانت خود کلیک کنید.

5

پس از کلیک بر روی دکمه Add در تصویر بالا، صفحه جدیدی با عنوان Changing the Operation Mode یا تغییر حالات عملکرد برای شما به نمایش در خواهد آمد. اگر می خواهید حساب وب مانی کلاسیک بسازید باید رمزی برای آن انتخاب کنید. این رمز عبور می تواند با رمز عبور حساب مینی تان یکی باشد.

برای انجام تغییرات باید دوباره هویت شما احراز شود. برای انجام این کار بر روی لینک authorized with certification که در تصویر زیر با شماره 1 نشان داده شده است کلیک کنید.

6

در صفحه جدیدی که برای تایید هویت شما باز می شود می توانید از E-NUM که با شماره 1 مشخص شده است و یا sms که با شماره 2 نشان داده شده است کلیک کنید. اگر تاکنون E-NUM خود را نساخته اید بر روی لینک Set که در بخش E-NUM قرار دارد کلیک کنید تا E-NUM خود را بسازید. در این مقاله ما از sms برای احراز هویت خود استفاده می کنیم. پس بر روی دکمه سبز رنگ Get the code که در تصویر زیر با شماره 2 نشان داده شده است کلیک کنید تا کد تاییدیه به شماره همراه شما sms شود.

7

پس از زدن دکمه Get the code در تصویر بالا، صفحه ای مانند شکل زیر نمایش داده می شود.

در قسمت Phone number که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است، شماره تلفنی که کد مورد نظر به آن اس ام اس می شود، نشان داده شده است. در کادر شماره 2 عدد مربوط به Session یا نشست نمایش داده می شود. کدی که برای شما اس ام اس شده است را در کادر شماره 3 که Response است وارد کنید. اگر گذینه remember my choice که در تصویر زیر با شماره 4 مشخص شده است را تیک بزنید، از این به بعد هویت شما از طریق اس ام اس احراز خواهد شد.
برای تایید عدد وارد شده بر روی دکمه Enter که در تصویر زیر با شماره 5 مشخص شده است کلیک کنید.

8

پس از آنکه مشخصات شما تایید شد به صفحه تغییر حالت عملکرد منتقل می شوید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در کادر شماره 1 رمز عبور خود را وارد کنید و برای تایید آن مجددا آن را در کادر شماره 2 وارد کنید. پس از وارد کردن رمز عبور خود، برای ثبت آن بر روی دکمه Change operation mode که در تصویر زیر با شماره 3 نشان داده شده است کلیک کنید.

9

پس از آنکه رمز عبور وب مانی کلاسیک خود را انتخاب کردید باید Key file یا فایل کلید را دریافت کنید تا در هنگام ورود با نرم افزار وب مانی کیپر از آن استفاده کنید. برای دانلود Key file بر روی لینک Download the keys که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید. با کلیک روی این لینک، فایل کلید وب مانی با پسوند kwm دانلود خواهد شد.

پس از دانلود فایل کلید بر روی دکمه Continue که با شماره 3 مشخص شده است کلیک کنید. پس از کلیک روی این دکمه پیامی به نمایش در خواهد آمد و از شما سوال می کند که آیا Key file یا فایل کلید خود را دانلود کرده اید یا نه؟ چون در مرحله قبل آن را دانلود کردیم پس بر روی دکمه Ok که با شماره 4 مشخص شده است کلیک می کنیم. اگر فایل را دانلود نکرده اید بر روی دکمه cancel کلیک کنید تا در صفحه بمانید و بتوانید آن را دانلود کنید.

10

اکنون حساب مینی شما به حساب WinPro یا کلاسیک تبدیل شده است.

11

برچسب ها: E-NUM, key file, WebPro, WinPro, , ,اضافه کردن حساب کلاسیک, امنیت وبمانی , پسوند kmw, , تبدیل حساب مینی به حساب کلاسیک, پول های الکترونیک, تبدیل وب مانی, حساب لایت, حساب وب مانی, دانلود فایل کلید, شناسه وب مانی, عضویت در وب مانی, کیف پول, نحوه شارژ, وب مانی آیدی, وب مانی استاندارد, وب مانی فارکس, ورود به حساب وب مانی

پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
24/04/2019, 21:18