چگونه مشکل بلاک شدن ip در وب مانی را رفع کنیم
در صورتی که از نرم افزارهای تغییر دهنده آی پی برای نمایش صفحاتی که در حالت عادی باز نمی شوند استفاده می کنید، ممکن است که برای شما هم این اتفاق پیش آید که ip شما در وب مانی بلاک شود. اگر محدوده ip مورد استفاده شما تغییر کنید، وب مانی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات شما توسط دیگران حساس شده و از ورود شما جلوگیری می کند. اگر از نرم افزارهای مختلفی برای تغییر آی پی خود استفاده می کنید بهتر است که قبل از هر چیزی آدرس ip آنها را برای وب مانی تعریف کنید.
اگر آدرس ip شما تغییر کرد و شما برای اولین بار وارد حساب کاربری خود شوید با پیغامی که در شکل زیر مشاهده می کنید مواجه می شوید. پس از نمایش این پیغام در قسمت شماره 1 روی لینک add یا اضافه کردن کلیک کنید.

01

پس از انجام این کار وب مانی از شما می خواهد که دوباره لاگین کنید. بعد از لاگین مجدد صفحه جدیدی مانند شکل زیر نمایش داده می شود. همانطور که مشااهده می کنید شما به قسمت Protection یا محافظت در قسمت IP-Addresses یا آی پی آدرس و به بخش Blocking منتقل شده اید.
همانطور که در توضیحات مشاهده می کنید بلاک کردن آی پی های نا آشنا غیر فعال است. برای رفع بلاک شدن آی پی خود در قسمت شماره 1 روی دکمه add کلیک کنید تا آی پی شما به لیست آی پی های سفید منتقل شود و از این به بعد هنگام ورود با آن آی پی دچار مشکل نشوید. بعد از کلیک روی دکمه add، همانند شماره 2 برای اینکه از صحت درخواست شما مطمئن شود پیغامی برای شما نمایش داده می شود. برای تایید آن روی دکمه ok کلیک کنید تا به صفحه جدیدی منتقل شوید.
تذکر1: اگر می خواهید IP Blocking را فعال کنید در قسمت شماره 4 روی Turned on blocking یا روشن شدن بلاک کردن کلیک کنید.
تذکر2: در قسمت شماره 3 می توانید لیست آی پی های مجازی را که با استفاده از آنها می توانید وارد حساب کاربری خود شوید مشاهده می کنید.

02

برای انجام تغییرات اعمال شده باید هویت شما احراز شود. برای تایید هویت خود روی لینک authorized with confirmation در قسمت شماره 1 کلیک کنید.

03

پس از آن یک صفحه جدید باز می شود که در آن باید فرآیند احراز هویت شما تایید شود. پس از انجام این کار، یک پیام موفقیت به شکل زیر برای شما نشان داده می شود مبنی بر اینکه اجازه دسترسی با استفاده از آی پی درخواستی شما امکان پذیر است. جهت بازگشت به صفحه قبل می توانید روی لینک شماره 1 کلیک کنید.

04

نحوه فعال کردن آی پی بلاکینگ
برای انجام این کار، در بخش Protection و در قسمت IP-Addresses به بخش Blocking می رویم. پس از آن، ایمیل خود را در کادر شماره 5 وارد کرده و روی Turned on blocking در شماره 4 کلیک می کنیم. البته به یاد داشته باشید که قبل از کلیک روی این دکمه، حتما باید آدرس ایمیل خود را در کادر ایمیل وارد کرده باشید.

05

پس از کلیک روی دکمه شماره 4 پیغامی مبنی بر اینکه از انجام دادن این کار اطمینان دارید نمایش داده می شود. پس از آن به صفحه جدیدی وارد می شود که برای انجام تغییرات امنیتی لزوما دوباره باید هویت شما احراز شود. روی لینک شماره 1 با عنوان authorized with confirmation کلیک کنید.

پس از وارد کردن اطلاعات شناسایی خود مانند شناسه کاربری، رمز عبور و پاسخ E-NUM، صفحه ای مانند شکل زیر نمایش داده می شود. در این صفحه از شما می خواهد که برای اتمام فرآیند فعال سازی IP Blocking در حساب وب مانی خود به ایمیل خود که در ابتدای آموزش آن را در کادر شماره 5 وارد کردید مراجعه کنید.

07پس از اینکه وارد ایمیل خود شدید روی لینک ارسال شده که در شماره یک مشخص شده است کلیک کنید تا بلاک کردن آی پی های مزاحم برای شما فعال شود.

08

پس از کلیک روی لینک ارسال شده به ایمیل تان، صفحه جدیدی مانند شکل زیر نمایش داده می شود. اکنون بلاک کردن آی پی برای شما فعال شده است. برای برگشت به صفحه اصلی روی لینک Go to Back که در شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید.

09

حال اگر بخواهید با یک آدرس آی پی جدید وارد حساب کاربری خود در وب مانی شوید با پیام زیر مواجه می شوید.
10

همزمان ایمیلی برای شما ارسال می شود مبنی بر اینکه به اکانت وب مانی شما حمله شده است.

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
17/12/2018, 23:51