نحوه ویرایش اطلاعات در وب مانی کلاسیک
با استفاده از قسمت پاسپورت وب مانی می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید. برای انجام اینکار به صفحه پاسپورت وب مانی بروید و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید برای ورود به آن، به قسمت بالا و سمت راست رفته و روی login که در تصویر زیر که با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید.

01

پس از اینکه وارد کنترل پنل وب مانی شدید چند بخش را مشاهده می کنید.

1- همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، اولین بخش در صفحه کنترل پنل وب مانی مربوط به مشخصات پاسپورت می باشد که در بخش WM Passport قرار دارد.
با استفاده از این بخش می توانید Personal Passport یا پاسپورت شخصی خود را درخواست نمایید و Initial Passport یا پاسپورت اولیه خود را با کلیک روی لینک آن مشاهده کنید. 02

2- قسمت دوم در بخش کنترل پنل وب مانی، Legal Identification یا شناسایی حقوق نام دارد. برای اینکه نام و نام خانوداگی یا تاریخ تولد خود را ویرایش کنید روی لینک Edit Legal identification کلیک کنید. 

03

3- قسمت دیگر کنترل پنل وب مانی، User Location یا موقعیت کاربر نام دارد. با استفاده از این بخش می توانید کدپستی، کشور، شهر و آدرس خود را مشاهده کنید. با استفاده از لینک Edit location می توانید آدرس خود را ویرایش کنید و برای تایید آن روی لینک Address verification کلیک کنید.

04

4- همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، قسمت چهارم صفحه کنترل پنل وب مانی پاسپورت، Contact Information یا مشخصات تماس است که شامل تلفن همرا و ایمیل تان می باشد. اگر می خواهید شماره تلفن یا ایمیلتان را تغییر دهید روی لینک Edit روبروی هر کدام از آنها کلیک کرده (تصویر زیر قسمت 4) و مقادیر جدید را وارد کنید. اگر می خواهید کارت بانکی یا اکانت های متصل به وب مانی را ویرایش کنید روی لینک ویرایش مقابل Your bank cards and accounts کلیک کنید.

05

5- پنجمین بخش صفحه کنترل وب مانی مربوط به Your WMIDs یا شناسه های وب مانی شما می باشد. برای اینکه حساب جدیدی به پاسپورت خود اضافه کنید روی لینک Add new WMID to passport که در پایین تصویر عکس زیر مشاهده می کنید، کلیک کنید.

06

6- قسمت ششم در صفحه کنترل پنل وب مانی مربوط به Trusted WMIDs یا لیست شناسه های مورد اعتماد می باشد که برای انتقال وجه بکار می روند. اگر می خواهید شماره حساب جدیدی را به آن اضافه کنید روی لینک Add new trusted WMID کلیک کنید.

07

7- در قسمت هفتم صفحه کنترل وب مانی می توانید لیست اسناد و فایل ها را مشاهده کنید. برای اینکار بر روی لینک List of documents کلیک کنید. برای آپلود و اسکن کردن تصاویر جدید خود می توانید بر روی لینک Upload a new document کلیک کنید.

08

نحوه ویرایش اطلاعات حقوقی خود

برای انجام اینکار، روی لینک ویرایش که در انتهای بخش دوم که شناسایی حقوقی است کلیک کنید و یا اینکه گذینه Legal Identification در منوی کنترل پنل را انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید مشخصات خود را ویرایش کنید ابتدا باید هویت شما احراز شود، به همین دلیل با صفحه ای مانند تصویر زیر روبرو خواهید شد.

نکته: اگر هنگام ورود به وب مانی احراز هویت شده باشید، ممکن است لازم نباشد که این مرحله را انجام دهید.
همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، بر روی لینک درازی که با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید.

09

پس از تایید هویت شما بوسیله اس ام اس یا ایمیل، صفحه ویرایش اطلاعات حقوقی ظاهر می شود که شامل سه قسمت است:

1- قسمت اول که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است مربوط به Personal details یا جزئیات شخصی می باشد که شما می توانید در این بخش تاریخ تولد خود را تغییر دهید.
2- بخش دوم در صفحه ویرایش اطلاعات حقوقی، Postal address یا آدرس پستی نام دارد. این بخش شامل اطلاعاتی مربوط به کشور، شهر، و آدرس دقیق پستی دقیق شما می باشد.
3- همانطور که در تصویر زیر که با عدد 3 نشان داده شده است، این بخش Legal Identification یا شناسایی حقوقی می باشد که می توانید اطلاعاتی مانند کشور صادر کننده گذرنامه ، شماره گذرنامه و پاسپورت و تاریخ صدور آن را ویرایش کنید.

پس از ایجاد تغییرات لازم در هر کدام از این بخش ها، بر روی دکمه Save که در تصویر زیر با عدد 4 مشخص شده است کلیک کنید.

10

نحوه افزودن کارت بانکی به حساب وب مانی خود

با استفاده از کنترل پنل پاسپورت و یا صفحه مربوط به کارت ها به آدرس cards.wmtransfer.com می توانید کارت بانکی جدیدی به حساب وب مانی خود اضافه کنید.
پس از آنکه وارد کنترل پنل وب مانی پاسپورت شدید به بخش Your bank cards یا کارت های بانکی بروید. صفحه ای مانند تصویر زیر باز می شود.
در کادری که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است، نام بانک و در کادر شماره 2 شماره کارت بانکی خود را وارد کنید. کادر شماره 3 مربوط به Payment service provider یا سرویس دهنده می باشد. پس از کلیک بر روی آن در کادری که باز می شود یکی از گذینه های VISA ، Mastercard یا Mastero را انتخاب کنید. پس از اتمام کار بر روی دکمه Save که در تصویر زیر با شماره 4 مشخص شده است کلیک کنید.

11

برچسب ها: پاسپورت اولیه, ویرایش اطلاعات, وب مانی چیست, وب مانی, کارت بانکی متصل به وب مانی, شناسه وب مانی, شماره کارت بانکی, دریافت و ارسال وجه در وب مانی, تغییر شماره تلفن همراه, پاسپورت وب مانی, اطلاعات حقوقی, اضافه کردن کارت بانکی به وب مانی, آموزش کامل وب مانی wmid, WinPro, VISA, E-NUM,

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
24/04/2019, 20:42