چگونگی استفاده از Keeper Mobile
نصب و استفاده از کیپر موبایل برای گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید کار ساده ای است. در این پست قصد داریم که چونگی نصب و راه اندازی این برنامه را در گوشی های هوشمند به شما بیاموزیم. البته به یاد داشته باشید که علاوه بر سیستم عامل اندروید، کیپر موبایل وب مانی، برای سیستم عامل آی او اس اپل iOS ، ویندوز فون Windows Phoneو بادا bada، قابل نصب و استفاده می باشد. با استفاده از آموزش های این پست به راحتی می توانید این برنامه را نصب و راه اندازی کنید.

نصب وب مانی برای سیستم عامل اندروید
در Browser موبایل خود وارد آدرس WMTransfer.com شوید. در صفحه ای که باز می شود از منوی بالای سمت چپ گذینه About WebMoney را انتخاب کنید. همانطور که در عکس زیر در قسمت 1 نشان داده شده است، Download software را انتخاب کنید.

01

برای شروع کار، در صفحه اول نرم افزار وب مانی، همانطور که در قسمت یک نشان داده شده است، سیستم عامل تلفن همراه خود را وارد کنید. سیستم عامل مورد استفاده ما در این آموزش، سیستم عامل اندروید می باشد.

02
چه از طریق gps و یا اینترنت، اگر امکان تشخیص مکان تلفن همراه شما فعال باشد، نمی توانید از پلی استور گوگل اپلیکیشن وب مانی را دانلود کنید.

03

اگر نمی توانید مکان خود را از این برنامه مخفی نگه دارید، یکی از دو کار زیر را انجام دهید:
می توانید لینک مستقیم کیپر موبایل را از صفحه روسی آن دانلود کنید. برای این کار آدرس زیر را در مرورگر خود کپی کنید:
webmoney.ru/rus/information/manage/mobile.shtml

پس از وارد کردن آدرس بالا، صفحه ای به شکل زیر لود خواهد شد. برای دانلود این برنامه، روی لینک آبی که در تصویر زیر با شماره 1 مشخص شده است کلیک کنید. اگر زبان این صفحه را به انگلیسی تغییر دهید، امکان دانلود مستقیم برنامه کیپر موبایل را از دست خواهید داد. می توان برای ترجمه زبان روسی از گوگل ترنسلیت استفاده کنید.

04
اگر روش شماره یک برای شما سخت بود و نتوانستید آن را بدرستی انجام دهید می توانید از این روش استفاده کنید. کافی است برای دانلود آن آدرس زیر را در مرورگر خود دانلود کنید تا دانلود فایل نصبی وب مانی کیپر آغاز شود.
download.webmoney.ru/wmk-android.apk

05

هنگامی که دانلود وب مانی کیپر WMK به پایان رسید، فرآیند نصب آن را آغاز کنید. پس از شروع نصب نرم افزار سیستم عامل به شما پیغامی مبنی بر اینکه این برنامه برای نصب و اجرا نیازمند دسترسی به بعضی از قسمت ها می باشد و از شما سوال می کند که با این کار موافق هستید یا نه؟ برای ادامه فرایند نصب روی گذینه next که در تصویر زیر با شماره یک نشان داده شده است کلیک کنید.

06

بهتر است برای برای اجازه دسترسی به برنامه وب مانی اندروید وارد حساب کاربری خود شده و این اجازه را به آن بدهید. برای اینکار در صفحه تنظیمات حساب خود، همانطور که در عکس زیر قسمت شماره یک نشان داده شده است روی گذینه Applications کلیک کنید. پس از کلیک روی آن در قسمت سمت راست گذینه هایی نشان داده می شوند. همانطور که در تصویر زیر قسمت شماره 2 مشخص شده است بر روی گذینه allow برای انجام تنظیمات اندروید کلیک کنید.

07

برای تایید درخواست، شماره تلفن شما نمایش داده می شود. با زدن دکمه Send یک کد برای شما اس ام اس می شود. کد دریافتی را در قسمت 1 که در تصویر زیر نمایش داده شده است وارد کنید و روی دکمه ok که با شماره 2 نشان داده شده است کلیک کنید.

08

با انجام مراحل گفته شده و تایید کد فعال سازی، دسترسی اپلیکیشن موبایل برای مدیریت حساب ، ایجاد خواهد شد..
فعال سازی Keeper Mobile
پس از آنکه مراحل بالا را با موفقیت به اتمام رساندید دوباره وارد اپلیکیشن موبایل می شویم تا آن را فعال سازی کنیم.
برای انجام این کار، در کادر شماره 1 که در تصویر زیر نمایش داده شده است شماره موبایل خود را وارد می کنیم. با لمس صفحه و کشیدن آن به سمت بالا، کادر شماره 2 نشان داده می شود تا کد تصویری ای که مشاهده می کنید را در آن وارد کنید. برای تایید اطلاعات وارد شده روی دکمه ok کلیک می کنیم.

09

پس از انجام مرحله بالا، یک صفحه جدید باز می شود که باید کد تاییدی که برای شماره موبایلی که در کادر شماره 1 نوشته شده است اس ام اس شده را در کادر شماره 2 وارد کنید. برای تایید آن روی دکمه ok کلیک کنید. در صورتی که اس ام اس حاوی لینک فعال سازی برای شما ارسال نشد، می توانید برای ارسال مجدد آن روی فلشی که با شماره 3 نشان داده شده است کلیک کنید.

10

پس از دریافت کد فعال سازی و تایید شماره موبایل خود، باید شناسه وب مانی یا WMID شما مورد تایید قرار گیرد. این کار را می توانید با یکی از سه روش زیر انجام دهید:
با استفاده از رمز عبور و شناسه وب مانی خود که در هنگام ثبت نام و ساخت حساب وارد کرده اید.
از طریق پیام وب مانی که برای شما ارسال می شود.
استفاده از E-NUM
چون قبلا E-NUM وب مانی را فعال کرده ایم، گذینه شماره 3 را انتخاب می کنیم.

11

پس از انتخاب گذینه شماره 3 در عکس بالا، صفحه ای باز می شود که باید در آن کد E-NUM خود را وارد کنید. البته به طور خودکار اپلیکیشن E-NUM اجرا شده و کد مورد نظر را وارد می کند. اگر این اتفاق نیفتاد خودتان باید به طور دستی آن را وارد کنید. برای این کار مد E-NUM را در کادر شماره یک وارد کرده و روی دکمه ok که با شماره 2 نشان داده شده است کلیک می کنیم.

12

اگر مرحله بالا را با موفقیت به اتمام برسانید صفحه ای مانند شکل زیر باز خواهد شد و از شما خواهد پرسید که آیا دوست دارید دوستانتان را در وب مانی پیدا کنید؟ در ادامه نیز توضیح داده است که شماره های مخاطبین شما فقط به سرور وب مانی فرستاده می شود تا دوستانتان را پیدا کند و در جایی ذخیره نخواهد شد. گزینه بله Yes یا خیر No را لمس کنید.

13

اگر گذینه No را در کادر بالا انتخاب کنید برنامه شروع به بارگذاری اطلاعات اولیه می کند.

14

پس از اتمام بارگذاری اطلاعات اولیه، وب مانی کیپر آماده به کار است و در اولین پیغام از شما می خواهد که به سرعت برای استفاده از این برنامه پین کد یا PIN Code تعیین کنید. استفاده از پین کد امنیت حسابتان را بالا می برد. پین کدی انتخاب کنید که بتوانید آن را به خاطر بسپارید و آن را در اختیار دیگران نگذارید.

15

پس از به اتمام رساندن این مرحله، وب مانی کیپر با ارسال چند پیام به شما توضیح می دهد اگر می خواهید پنل ناوبری یا Navigation Panel نمایش داده شود، صفحه موبایل تان را از چپ به راست بکشید. همچنین برای نشان دادن قسمت Actions یا فعالیت ها، صفحه موبایل تان را از چپ به راست بکشید. اگر می خواهید پیام های دیگر را مشاهده کنید روی دکمه های next که با شماره های 1 و 2 مشخص شده اند کلیک کنید و برای بستن پیغام های ارسال شده از طرف وب مانی کیپر روی دکمه close که در شماره 3 نشان داده شده است کلیک کنید.

16

نحوه استفاده از وب مانی کیپر برای موبایل
از این برنامه می توان برای چک کردن تراکنش ها، پرداخت و یا افزایش موجودی استفاده کرد. این اپلیکیشن امکانات بسیار زیادی دارد و ما فقط از آنهایی نام می بریم که برای ما ضروری هستند.
یکی از کاربردهای مهم این اپلیکیشن این است که با استفاده از آن می توانیم به کیف پول ها دسترسی داشته باشیم و آنها را مدیریت کنیم. برای این کار صفحه را از سمت چپ به راست لمس کرده و بکشید تا پنل وب مانی کیپر نمایش داده شود.اولین گذینه ای که ظاهر می شود Purses یا کیف های پول می باشد. با انتخاب آن به صفحه پول وب مانی کیپر می رود.

17

تاریخچه کیف پول را می توان در عکس زیر و قسمت شماره 1 مشاهده کنید. بدلیل اینکه این برنامه تازه نصب شده است و هیچ فعالیتی با آن انجام نداده ایم در این تصویر هیچ تاریخچه ای ندارد.
با استفاده از گذینه Request یا درخواست می توانید پیش فاکتور خود را صادر کرده و از دیگران وجه دریافت کنید. برای صدور فاکتور همانند شکل زیر روی دکمه Request که با شماره 2 نشان داده شده است کلیک کنید.

18
بعد از زدن دکمه Request، پنجره ای مانند شکل زیر نمایش داده می شود که باید در کادر شماره 1، نام ، ایمیل یا شناسه وب مانی شخص یا شرکتی که قصد دریافت وجه از آن را دارید وارد کنید. در کادر شماره 2 مقدار وجه مورد نظر را وارد کنید. و در کادر شماره 3 توضیحات خودتان را بنویسید.

19

عملیات هایی مانند مدیریت درخواست Request، افزایش اعتبار TopUp، پرداخت Send، برداشت Withdraw را می توان از قسمت عملیات یا Actions را با کشیدن صفحه از قسمت راست به چپ نمایش دهید. تصویر زیر موارد موجود در قسمت Actions وب مانی کیپر موبایل را نشان می دهد.

20

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
17/12/2018, 23:52