چگونه بیت کوین خود را بفروشید

فروش بیت کوین به سادگی خرید بیت کوین نیست، اما خوشبختانه irchange اینجاست برای کمک به ما. این راهنما به شما تمام اطلاعات مورد نیاز برای نقد کردن ارز های دیجیتالی را به ما نشان می هد.
زمانی که تصمیم به فروش بیت کوین خود می گیرید، شما باید بهترین روش را با توجه به وضعیتان انتخاب کنید: فروش بیت کوین آنلاین و یا فروش بیت کوین به فرد دیگر. هر یک از گزینه ها دارای مزایا و معایب خود است.

فروش بیت کوین آنلاین

فروش بیت کوین به صورت آنلاین، شایع تر را برای تجارت بیت کوین شماست. در حال حاضر سه روش برای فروش بیت کوین آنلاین وجود دارد.
1. راه اول شامل یک تجارت مستقیم با شخص دیگر است، یک واسطه، اتصال را تسهیل می کند.
2. راه دوم این است از طریق تبادل آنلاین این کار صورت گیرد، که در آن، مبادلات شما با یک مبادله کننده می باشد و نه یک فرد.
3. تبادل نظیر به نظیر یک روش دیگر است که در آن اجازه می دهد که صاحبان بیت کوین، محصولات تخفف خورده را با بیت کوین و از طریق دیگران که در صدد به دست آوردن پولهای رمزگذاری شده با کارت های اعتباری خود هستند، ارائه نمایند. هر دو این گروهها را در کنار یکدیگر قرار می دهند و به گونه ای از روش تبادل نظیر به نظیر مشکلشان را حل می کنن.

روش اول:

وب سایت که ارائه دهنده ی این نوع از فروش هستند، شامل Coinbase و LocalBitcoins در ایالات متحده، BitBargain در انگلیس و Bittylicious در انگلستان هستند.
در این سایتها، شما معمولا باید به عنوان یک فروشنده ثبت نام کنید. این شامل تایید هویت شما می شود، که ما بعدا در این مورد بحث خواهیم کرد. پس از ثبت نام، شما می توانید یک پیشنهاد ارسال کنید، مقداری که شما می خواهید بفروشید را علامت می زنید و وب سایت هنگامی که یک خریدار می خواهد به تجارت با شما وارد شود، شما را مطلع می کند. از آنجا به بعد، تعامل شما صرفا با خریدار است، اما شما با استفاده از وب سایت، چگونگی پیشرفت کار را دنبال می کنید.
روند فروش در Bitbargain انگلستان و Bittylicious می تواند کاملا وقت گیر باشد و شما باید صبر داشته باشید. با این حال، پشتیبانی آن بر اساس تجربه ما بسیار خوب بوده. کاربران بیت کوین با حساب های بانکی در ایالات متحده باید با استفاده از Coinbase یا Circle این کار را انجام دهند، که هر دو به دلیل سادگی، طرفداران زیادی دارند.

How can I sell bitcoins and transfer the funds to my bank account

روش دوم:

راه دیگر برای فروش بیت کوین، ثبت نام در یک مبادله کننده می باشد. شما هنوز هم باید هویت خود را اثبات کنید، اما در این مورد شما نیاز به انجام کار زیادی برای فروش بیت کوین ندارید.
مبادلات به عنوان یک واسطه که همه ی وجوه افراد را در اختیار دارد صورت می گیرد. شما یک سفارش فروش می دهید (شما یک سفارش خرید هم می توانید ارائه دهید)، مقدار پول و نوع ارزی را که می خواهید به فروش برسانید (به عنوان مثال بیت کوین) و قیمت هر واحدی را که برای فروش گذاشته اید را ذکر می کنید.
به محض این که کسی، سفارش خریدی مطابق با فروش شما ارائه داد،معامله کامل است. پس از آن ارز به حساب شما واریز می شود.
مشکلی که به همراه این سهولت در کار شما وجود دارد این است که که اگر شما در حال فروش بیت کوین در مقابل ارزهای عادی باشد، شما نیاز به برداشت آن وجوه به بانک خود هستید. اگر مشکلات نقدینگی ارز و یا مسائلی در مواجه با بانک بوجود آید، مدت زمان زیادی را باید برای دریافت پولتان صبر کنید.
Mt. Gox قبل از آن که ورشکسته شود، برای این مشکل بدنام شد و BTC-e اخیرا با گزارشهایی مبنی بر بروز مشکلات مشابه رو به رو شده است. بنابراین، شما باید با دقت در مورد جایی که می خواهید تبادل را انجام دهید، تحقیق کنید.
متناوبا، شما می تواند بیت کوین را به یک ارز رمزنگاری شده ی دیگر تبدیل کنید. این احتمال کم است که مسی بخواهد این کار را انجام دهد، اما دلایلی برای این کار وجود دارد مثل اینکه اگر یک فروشگاه چیزی غیر از بیت کوین را قبول داشته باشد(برای مثال، فروشگاه بیت کوین در حال حاضر برای طیف گسترده ای از کالاها، لیت کوین و dogeoin را هم می پذیرد).
علاوه بر این، شما باید برای استفاده از برخی مبادلات هزینه پرداخت کنید. BTC-e 0.2٪ به عنوان فی از حساب شما برداشت می کند. برای مروری بر هزینه هایی که توسط بازارهای مختلف به عنوان فی برداشته می شوند و حجم پولهایی که در حال داد و ستد هستند را می توانید در نمودارهای CoinCompare و Bitcoin ببینید.
نکته ی دیگر این است که برخی محدودیتها برای مقدار پولی که شما می توانید در فروشگاه ذخیره کنید وجود دارد(موضوع در طول زمان تغییر می کند) . بدون در نظر گرفتن آن، عاقلانه نیست که مقدار زیادی از پولتان را در این فروشگاهها بگذارید، حتی اگر این موضوع راه آسانی باشد.
شما باید مسئولیت وجوه خود را برعهده داشته باشید و هر مقدار غیر ضروری از پولتان را به جای اینکه در یک فروشگاه قرار دهید که هر لحظه ممکن است هک شود، به صورت آفلاین یا در دستگاه خودتان نگه داری کنید.

روش سوم

توسعه های جدید در فضای بیت کوین، ظهور سایت هایی مانند Brawker و Purse است، که دو گروه از مردم را با با نیازهای خاص و مکمل کنار هم جمع می کند.
گروه اول افرادی هستند که می خواهند با استفاده از بیت کوین به خرید کالا از سایتهایی که هنوز به طور مستقیم ارزهای دیجیتال را قبول نمی کننداقدام نمایند. گروه دوم افرادی هستند که می خواهند با یک کارت اعتباری اقدام به خرید بیت کوین نمایند. این بازارها، افراد را با نیازهای متفاوت گرد هم می آورند و نیازهایشان را براورده می کنند.
بازار به عنوان یک واسطه عمل می کند، به کاربران پلت فرم، کیف پول بیت کوین و سپرده برای انجام معاملات، ارائه می دهد.

چگونه کار می کند:

آلیس لیست لوازم دلخواه آمازون خود را در بازار قرار می دهد، تخفیف مورد نیاز خود را هم وارد می کند. (به طور معمول تا 25٪).

باب یک کارت اعتباری دارد و می خواهد بیت کوینی مطابق ارزش خرید آلیس، خریداری کند. او تجارت را می پذیرد و از طریق بازار، اقدام به خرید کالاها می کند و و را به آدرس آلیس می فرستد.

هنگامی که کالا تحویل داده شد، آلیس بازار را مطلع می کند و بیت کوین به کیف پول باب اضافه می شوند. البته مقداری از پول برای بازار برداشته می شود.

که نشان می دهد که باب باید فی بالایی برای خرید بپردازد ولی خیلی راحت با پول بانکی خود به بیت کوین رسیده است.

نگرانی هایی در مورد خارج کردن پول

راه جهانی برای به حرکت درآمدن پول در سراسر جهان انتقال سیمی بین المللی است. اکثر (اگر نگوییم همه) بازارهای آنلاین بیت کوین از این روش انتقال حمایت می کنند.
راه دیگر برای انتقال پول به بانک شما پس از فروش بیت کوین از طریق » سیستم پرداخت منطقه ای اروپا» (SEPA) است. SEPA نقل و انتقالات بین المللی بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا را کارآمد تر کرده است. برخی از مبادلات (مانند Kraken و BTC-E) از این پرداخت حمایت می کنند.
با این حال، نقل و انتقالات یک زمان بسیار طولانی را می طلبد (حدود چهار روز)، و می تواند فی بزرگی را متحمل سازد — به طور بالقوه تجارت گرانیست. HSBC، برای مثال، 4 £ در هر پرداخت SEPA بر می دارد و 9 £ در هر معامله WorldPay برداشته می شود. Barclays 15 £ را در هر پرداخت SEPA و 25 £ رابرای دیگر معاملات بین المللی برای خود بر می دارد.
اگر شما یک حساب با هدف دریافت پول از معاملات بیت کوین باز کنید، شما ممکن است بانک های زیادی را بیابید که حاضر به انجام کسب و کار با شما نباشند. HSBC به صراحت نویسنده این راهنمای حساب برای تجارت بیت کوبن را رد می کند.
شما همچنین می توانید پرداخت شخص ثالث را برای خرید بیت کوین و دریافت وجه معمولی استفاده کنید. با این حال تعداد این خدمات رو به زوال. OKPAY به تازگی کسب و کار بیت کوین را متوقف کرده است.
تأیید هویت

در حالی که بسیاری از بازارهای بیت کوین ذکر شده در اینجا نیاز به مدارک بسیار کمی از خریداران است، آنها نیازمند مدارک بیشتری برای اثبات هویت فروشندگان هستند. برخی سایتها چند الزام قانونی را برای کاربران خود را بوجود می آورند، اما اکثر (اگر نگیم همه آنها) برای موارد پیشگیرانه، داده های هویتی بیشتری را جمع آوری می کنند.
برای تبدیل شدن ساده تر به یک فروشنده بهتر است همان اول که به سایت وارد شدید، هویت خود را مشخص کنید. این مرحله از راه می توانید موانع فروش را حذف کند.

انتظار می رود که بازارها از شما بخواهند به که اسکن دو صورتحساب با نام و آدرس شما را به همراه یک عکس با آی دی (از قبیل پاسپورت یا گواهینامه رانندگی) آپلود کنید. برخی (مانند BitBargain UK) حتی ممکن است بخواهد که شما یک عکاس سلفی با کارت شناسایی عکسدارتان ارسال کنید.
اگر با این موارد مشکل دارید، فروش بیت کوین برای شما سخت خواهد بود.

فروش بیت کوین به شخص

فروش بیت کوین به فرد دیگر می تواند، در بسیاری جهات، ساده ترین راه برای انتقال ارز دیجیتال شما باشد. به سادگی کد QR را بر روی تلفن فردی دیگر اسکن کنید و پول نقد را دریافت کنید، به همین سادگی. اگر شما دوستان و یا خانواده ای دارید که مایل به خرید بیت کوین است، این فرایند بسیار ساده می شود. آنها را با یک کیف پول بیت کوین تنظیم کنید، بیت کوین را ارسال کنید و پول نقد خود را دریافت کنید.
چند چیز مهم که به هنگام فروش بیت کوین به فرد دیگر باید در مورد آنها آگاه باشید.
توافق بر روی یک قیمت: یک نرخ کار برای خود تعیین کنید.

بسیاری از یک قیمت ارز بیت کوین که در بازارها هستند استفاده می کنند، و یا از شاخص قیمت بیت کوین در CoinDesk استفاده می کنند.
برخی از فروشندگان چند درصد بالاتر از این نرخها برای پوشش هزینه ها و به عنوان حق بیمه راحتی و گمنامی در نظر می گیرند.
شما می توانید از یک نرم افزار تلفن همراه برای محاسبه قیمت استفاده کنید. برنامه های محبوب عبارتند از Zeroblock و BTCreport. این کمک می کند تا از نوسانات محلی قیمت آگاه شوید. قیمت می تواند از کشوری به کشور دیگر متفاوت باشد، اغلب به دلیل مشکلات مالی یک کشور.
بسیاری از گروههای خرید و فروش بیت کوین به صورت گروهی در سراسر جهان وجود دارد که برای خرید فروش اینگونه پولها مورد استفاده قرار می گیرند.

امن بمانید

آین عاقلانه است که زمانی که مقدار زیادی پول نقد را حمل می کنیئ در یک محل عمومی دیدار کنید و یا با یک دوست بروید.

LocalBitcoins
متناوبا، شما می تواند خود را به عنوان یک فروشنده بیت کوین به مخاطبان گسترده تری تبلیغ کنید. سایتی برای این مورد وجود دارد به نام LocalBitcoins. این وب سایت اجازه می دهد که کاربران یکدیگر را بسنجد، به طوری که میتوان یک شریک تجاری بالقوه را ارزیابی کنند. شما ممکن است قادر به فروش بیت کوین با حق بیمه بالایی باشید به این دلیل که یک شهرت خوب داشته باشید.
شما لازم نیست که هویتتان را اثبات کنید.
باز هم، اگر شما می خواهیید با استفاده از LocalBitcoins بیت کوین خود را بفروشید باید ریسک اعتماد به یک فرد غریبه در اینترنت را قبول کنید.
LocalBitcoins همچنین از معاملات سپرده گذاری پشتیبانی می کند، با این حال، این معاملات برای انجام آنلاین هستند و نه چهره به چهره. بنابراین، با درخواست یک معامله چهره به چهره منطبق نیست.

پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
17/12/2018, 23:54