چگونه بیت کوین خریداری کنیم؟
خوب، پس شما اصول اولیه در مورد بیت کوین را به دست آوردید، گام بعدی این است که مقداری بیت کوین بگیریم. اما چطور؟ این راهنمایی به شما آنچه را که شما نیاز به دانستن آن دارید برای شما ارائه می دهد.
شما می توانید بیت کوین را از دو روش بدست آورید یکی به طور مستقیم از افراد دیگر و از طریق بازار خرید و یا از طریق تبادل.
شما می توانید در روش های گوناگونی به آنها پرداخت داشته باشید، با توجه به آنکه آنها کی هستند و یا اینکه کجا هستند،  می توانید به صورت نقدی و یا به کمک کارتهای اعتباری پول را  به آنها بدهید و یا حتی با دیگر ارز های رمزنگاری شده پول را پرداخت کنید و بجایش بیت کوین بخرید.

bitcoins

با کمال تعجب، هنوز خرید بیت کوین با کارت اعتباری و یا پی پال آسان نیست.
دلیل این است که این معاملات  را می توان به راحتی با یک تماس تلفنی به شرکت کارت معکوس کرد (برگرداندن شارژ). از آنجا که آن اثبات هر نوع  تبادل کالا در یک انتقال بیت کوین برای فروشنده سخت است، از تبادل با این روش پرداخت دوری می شود.
با این حال، به تازگی گزینه های زیادی برای مصرف کنندگان در برخی از کشورها افزایش یافته است.
در ایالات متحده، Coinbase، و Circle خرید  بیت کوین را با کارت های اعتباری ارائه  می دهند. Bittylicious و CoinCorner همچنین این سرویس را در انگلستان ارائه می دهند، با پذیرش کارت های 3D امن در شبکه های ویزا و مستر. برای مقدار کمی از بیت کوین، شما می توانید یک کارت خرید با ارزش 20 $  را در Tinkercoin خریداری کنید.
مصرف کنندگان Underbanked در ایالات متحده می تواند به expresscoin روی آورند، که به تازگی راه اندازی شده و  برای خدمت به این بازار، با پذیرش حواله، چک شخصی و انتقال به صورت سیمی پول شما را تبدیل می کند.

ابتدا برای خود یک کیف پول بیت کوین درست کنید

بعد از خرید بیت کوین، شما یک محل برای ذخیره کردن بیت کوین جدید نیاز دارید. در جهان بیت کوین، به این محل «کیف پول» نامیده می شود اما بهترین است که آنها را به عنوان یک نوع حساب بانکی ببینیم.
بسته به سطح امنیتی که شما می خواهید، کیف پول های متفاوت، سطوح مختلفی از امنیت را فراهم می کنند. برخی مانند مخارج روزمره عمل می کنند و قابل مقایسه با یک کیف پول چرمی سنتی هستند، در حالی که دیگر کیف پولها درجه ی بالاتری از امنیت را برای مشتریان ارائه می دهند.
گزینه های اصلی عبارتند از: (1) یک کیف پول نرم افزاری بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما ذخیره می شود (2) به صورت آنلاین و خدمات مبتنی بر وب و یا (3) خدمات vault که بیت کوین های شما را  به صورت آفلاین محافظت می کند و یا کیف پول شما را با استفاده از تعداد زیادی از کلیدها محافظت می کند.
بیشتر آنها آسیب پذیری های خود را دارند: اگر شما بیت کوین را به صورت محلی بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید، شما باید مطمئن شوید که از کیف پول خود به طور منظم  بک آپ داشته باشید که در زمانی که هارد شما خراب شد، حسابتان از بین نرود.
و کیف پول آنلاین، از درجات امنیتی مختلف در برابر هکرها استفاده می کند، از کاملا خوب (احراز هویت چند عاملی)تا کاملا ضعیف (ID و رمز عبور).
برای اطلاعات بیشتر در مورد ذخیره سازی بیت کوین، راهنمای ما در مورد این موضوع را مشاهده کنید.
مبادلات و کیف پول آنلاین

تازه واردان  بیت کوین انواع مبادلات و کیف پول هایی را می یابند که برای کسب و کار خود در حال رقابت هستند.
بعضی از آنها مبادلات تمام عیار برای معامله گران نهادی هستند، در حالی که دیگر سرویسها، خدمات کیف پول ساده تری هستند با قابلیت های خرید و فروش محدود تر.
بیشتر کیف پولها مقداری از ارز دیجیتال و یا فیات را برای شما ذخیره می کنند، بسیار شبیه به یک حساب بانکی معمولی.
مبادلات و کیف پولها بهترین گزینه هستند اگر شما می خواهید در تجارت معمولی و بورس شرکت کنید، ابهام کلی هویت شما لازم نیست و مراحل نصب اداری طولانی نیزکه معمولا  برای اثبات هویت و تامین اطلاعات کامل تماس شما در دیگر حسابها لازم است، برای شما وجود ندارد.
این قانون در بسیاری از کشورها پابرجاست و هیچگونه تبادل تنظیم  شده ای نمی تواند آن را دور بزند، همانطورکه هر شرکت واسطه با سیستم مالی فعلی نیازمند آنس که مشتری خود را بشناسد (KYC) و ضد پول شویی باشد (AML) .
بهترین گزینه تبادل بستگی دارد که شما کجا هستید.
برای اطلاعات بیشتر، شما می توانید این لیست از عمده مبادلات کیف پول بیت کوین را در سراسر جهان و با توجه به روشهای پرداختشان ببینید.
راهنمایی ما را در چکونه بیت کوین را در انگلیس بخریم، مطالعه کنید.
در این زمان، بزرگترین مبادلات تجاری کامل با توجه به حجم  مبادلات، موارد زیر هستند.
Bitfinex (هنگ کنگ)
Bitstamp  (آمریکا)
BTC-E (ناشناخته)
Kraken (آمریکا)
Huobi (چین و هنگ کنگ)
OKCoin (چین)
BTC چین (چین).
CoinBase یک کیف پول و ارز خدماتی محبوب است که دلار آمریکا و یورو را برای بیت کوین مبادله می کند. این شرکت دارای وبسایت و برنامه های تلفن همراه است. به طور کلی تنها یک سرویس ایالات متحده است ، Coinbase به تازگی برای تعداد زیادی از کشورهای اروپایی باز شده است.
Circle فرصت ذخیره سازی، ارسال و دریافت ارز بیت کوین را برای کاربران در سراسر جهان ارائه می دهد. در حال حاضر فقط شهروندان ایالات متحده قادر به پیوند  به حساب های بانکی خود جهت واریز پول هستند ، اما کارتهای اعتباری و نقدی نیز یک گزینه دیگر هستند. نرم افزار برای IOS و Android در حال حاضر در دسترس است.
کیف پول و کارت اعتباری بیت کوین را Xapo ارائه می دهد که به تازگی وارد گود شده است، که در آن با واریز پول، می توانید آن را به بیت کوین مبادله کنید.
Unocoin تبادیل کننده در بازار هند است، که به کاربران اجازه خرید، فروش و ذخیره بیت کوین را می دهد. واریز پول می تواند از طریق هر بانک آنلاین ملی و یا از طریق NEFT / RTGS انجام شود. ثبت نام با یک کارت PAN برای استفاده از امکانات سایت لازم است.
هنگامی که شما حساب خود  را راه اندازی کردید ، شما احتمالا نیاز به پیوند یک حساب بانکی دارید برای انتقال وجوه بین آن و حساب جدید خود از طریق انتقال سیمی. این معمولا مستلزم پرداخت هزینه است. برخی از مبادله گرها به شما اجازه می دهند که به به حساب بانکی آنها پرداخت کنید (از طریق یک خودپرداز انسانی، نه یک دستگاه خودپرداز).
در حالی که مردم در بسیاری از کشورها می توانید پول را به حساب خارج از کشور انتقال دهند، هزینه های انتقال بسیار بالاتر است و شما ممکن است با تاخیر طولانی یتری برای تغییر بیت کوین های خود به پول عادی مواجه شوید (باید شما هنوز هم مایل به انجام این کار باشید).
اگر شما نیاز به پیوند یک حساب بانکی برای تبادل دارید، تنها بانک های آن کشور قابل قبول هستند.

هشدارهایی در مورد مبادله کننده ها، کیف پولها و بانکها

با وجود نیاز به اثبات هویت، به یاد داشته باشید که مبادلات و کیف پولها حمایت های مشابه بانک را ارائه نمی دهند.
به عنوان مثال، معمولا هیچ بیمه ای برای حساب کاربری شما وجود ندارد واگر وجود داشنه باشد، محدود است .اگر ارز توسط هکرها سرقت شود و یا از حساب شما به هر دلیلی برداشته شود برای شما بیمه ای وجود ندارد و یا بیمه بسیار محدود است (در Mt Gox این اتفاق افتاد)
بیت کوین وضعیت حقوقی به عنوان یک ارز در بسیاری از کشورهای جهان ندارد، و مقامات معمولا نمی دانند که چگونه بهترین روش را برای مواجهه با دزدی ارائه دهند. برخی از مبادله گرهای بزرگتر، بودجه مشتریان را پس از سرقت جایگزین کرده اند، اما در این مرحله آنها به طور قانونی موظف به انجام آن نیستند.
به علاوه، اگر  دزدی از کیف پول شخصی شما به دلیل امنیتی و یا  گذر کردن از رمز عبور شما رخ دهد، شما هیچ را تضمین شده  ای برای برگشت بودجه خود ندارید.
برخی از بانک های موجود، با استناد به عدم قطعیت قانونی، کار با بودجه ای که در نتیجه معاملات ارز دیجیتال بوده است را رد می کنند.
لیست زیر را ببینید که آیا بانک شما اقدامی علیه کاربران ارز دیجیتال در گذشته انجام داده است یا نه، و برای محافظت از خود، یک حساب در یک بانک شناخته باز کنید که با بیت کوین دوستانه تر رفتار کرده باشد.
اینجا لیستی از چند بانک را می بینیم که برضد بیت کوین عمل کرده اند.

معاملات چهره به چهره یا OTC

اگر شما در شهر زندگی می کنید، ترجیح می دهید نامتان فاش نشود، و یا نمی خواهید زحمت به بانک رفتن را بکشید، ساده ترین گزینه برای به دست آوردن بیت کوین معامله ی چهره به چهره با فروشنده های محلی است.
LocalBitcoins سایت اصلی چنین معاملاتیست که در آنجا سر قیمت مذاکره می شود. این سایت همچنین یک سرویس نگهداری اطلاعات به عنوان یک لایه اضافی از حفاظت برای هر دو طرف فراهم می کند.
ملاحظات امنیتی متعددی برای خریداران و فروشندگان وجود دارد ، به خصوص اگر یک تجارت قابل ملاحظه  وجود داشته باشد. همیشه در یک مکان عمومی شلوغ ملاقات صورت  گیرد،  نه در خانه های خصوصی و برای زمانی که در حال حمل مقادیر زیادی از پول نقد هستید همه ی اقدامات احتیاطی صورت پذیرد.

به یاد داشته باشید، اگر شما جایی ملاقات چهره به چهره دارید، شما نیاز به دسترسی به کیف پول بیت کوین خود را دارید. چه یک گوشی هوشمند، تبلت یا لپ تاپ باشد. شما همچنین به منظور انجام معامله نیاز به دسترسی به اینترنت دارید.
اگر  معامله ی یک به یک برای شما مناسب نیست، لطفا Meetup.com را برای دیدن  منطقه ای نزدیک به شما که گروههای ملاقات بیت کوین در آنجا صورت می گیرد را مشاهده کنید، که در آن شما می توانید کار خود را در یک محیط گروهی انجام دهید و از اعضای دیگر در این روند، خیلی چیزها را یاد بگیرید.
p19r79uldu1oc86o41se310d5mun4

بسته به فروشنده، شما ممکن است برای راحتی و امنیت پرداخت یک حق بیمه در حدود 5-10٪ بیش از قیمت ارز برای تجارت چهره به چهره بپردازید. یک تاجر معتبر، در مورد قیمت قبل از یک جلسه مذاکره صحبت خواهد کرد، اما بسیاری از افراد
نمی خواهند که بیش از حد برای تغییر چشمگیر ارزش بیت کوین صبر کنند.
برخی از فروشندگان ممکن به شما اجازه استفاده از یک حساب پی پال برای پرداخت بدهند، اگر چه به دلایلی که قبلا شرح داده شد بیشتر ترجیح می دهند که پول نقد غیر قابل برگشت را برای این کار استفاده کنند.
عاقلانه این است که اول بررسی کنید که آیا چنین معاملاتی در منطقه محلی شما قانونی هستند. همچنین یک خطر کم هم وجود دارد که شما به دلیل این مبادلات در یک محل عمومی مورد سوء ظن پلیس قرار بگیرید ، اگر آنها فکر کنند که شما در حال معامله چیزی غیر قانونی هستید.

چند کلمه در مورد استخراج

در مورد استخراج چطور؟ من شنیده ام که شما می توانید برای خود بیت کوین درست کنید.
شما ممکن است در مورد استخراج بیت کوین با کامپیوتر خود و یا با یک کارت گرافیک قدرتمند شنیده باشید. که تا  دوران نه چندان دور ممکن بود، اما با گذشت زمان و افزایش محبوبیت بیت کوین و بیشتر و قوی تر  شدن دستگاه های استخراج خاص (به نام ASICs) بر روی شبکه، دشواری و انرژی مورد نیاز برای استخراج مقادیر ارزشمند بیت کوین بیشتر شد.
علاوه بر آن، تعداد بیت کوینهای باقی مانده برای استخراج با گذشت زمان به شدت کاهش می یابد. تمام این مباحث بدان معنی است که استخراج به صورت انفرادی به اندازه سال گذشته، مقرون به صرفه نیست. بیشتر از بیت کوین استخراج شده باید صرف پرداخت سخت افزار و برق شود.
بیشترین استخراج در این روزها  در دامنه گروهی معادن بزرگی به نام «استخر» صورت می گیرد، و شرکت هایی  راه اندازی شده اند که  به طور خاص به استخراج مشغولند. شما می توانید برای خرید سهام یکی از استخرها و یا شرکتها اقدام کنید،اما استخراج، به شکل سرگرمی نخواهد بود. اگر می خواهید استخراج کنید، راهنمای ما را در اینجا بخوانید.
مراقب هر کسی که ادعا می کند که شما با کامپیوتر معمولی و یا حتی یک آ کارت گرافیک خارج از تاریخ گذشته ی هم می توانید استخراج کنید، و سعی به فروش تجهیزات منسوخ شده کند ، باشید.
یکی دیگر از گزینه های نسبتا جدید ابر استخراج است، که در آن اقدام به استخراج بیت کوین بدون سرمایه گذاری در تجهیزات گران قیمت و سریع می کنیم ، یک شخص برای استفاده از مرکز داده های یک شرکت و استخراج بیت کوین به آنها پول می دهد. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای ما را در این مورد ببینید.

اعتماد سرمایه گذاری

اگر شما ایده ی  خرید و ذخیره مقدار زیادی از بیت کوین را دوست ندارید، شما می توانید به اعتماد سرمایه گذاری مانند اعتماد سرمایه گذاری بیت کوین (BIT) و یا Winklevoss ETF رویی آورید.
این اعتماد به طور انحصاری در بیت کوین  سرمایه گذاری می کند و با استفاده از یک پروتکل حالتی از هنر state-of-the-art))، آنها را با خیال راحت به نمایندگی از سهامداران آن ذخیره  می کند. تا کنون، صندوق به طور انحصاری برای  افراد خیلی پولدار بود، اما خدمات آن از سه ماهه چهارم سال 2014 برای همه ی افراد باز شد.

Superfund بیت کوین یک انتخاب جدید است که به زودی در انگلستان راه خواهد افتاد.

ATM های بیت کوین

بر اساس یک مفهوم نسبتا جدید، تعداد دستگاههای خودپرداز بیت کوین رو به رشد هستند.
تعداد بیشتری هم در راه هستند، از تعداد مختلفی از فروشندگان جمله
 BitAccess
 CoinOutlet
Genesis Coin
Lamassu
Robocoin
مانند یک مبادله ی چهره به چهره است اما با یک ماشین، شما پول نقد خود را وارد می کنید و  کد QR کیف پول تلفن همراه خود را اسکن می کنید و یا یک کاغذ رسید با کدهای لازم برای بارگذاری بیت کوین بر روی کیف پول خود را دریافت می کنید.
نرخ ارز متفاوت است، و ممکن است هر چیزی بین 3٪ تا 8٪ از یک قیمت ارز استاندارد باشد.
آخرین اخبار ATM بیت کوین را دنبال کنید و همچنین تمامی نقاط مختلف دنیا را که دارای  ATM بیت کوین را ببینید.

نتیجه گیری

خرید بیت کوین همیشه به آسانی آنچه که تازه واردان انتظار دارند نیست. خبر خوب این است که تعداد گزینه های خرید در حال افزایش است.
برخی از آنها حتی ممکن است لزوما نیازی به یک کیف پول و یا دسترسی به اینترنت هم نداشته باشد. طرح های دیگر هم شامل کارت های بیت کوین ، ‘سکه’ فیزیکی بیت کوین با یک مقدار از کیف پول از قبل لود شده، و کارت های ارزش دار ذخیره شده.

کپی برداری از مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت.

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
18/12/2018, 00:41