خدمات تجارت الکترونیک بیت کوین برای بازرگانان
بخش بزرگی از عملکرد هر ارز این است که به عنوان راهی برای خرید و فروش کالا به خدمت گرفته شود، یک ارز رمزنگاری شده (کریپتوکارنسی)  مانند بیت کوین به طور خاص برای خرج کردن پول از طریق اینترنت مناسب است — با هزینه کم و انجام معاملات سریع. در حال حاضر تعداد زیادی از کسب و کارها در حال پذیرش ارزهای دیجیتال، به عنوان گزینه های در دسترس برای افزایش تعداد و عملکرد پرداختها هستند.
در این راهنما، CoinDesk نگاهی به سیستم های تجارت الکترونیکی می اندازد که می تواند به شما کمک کند تا ارزهای دیجیتال را به عنوان پرداخت در وب سایت خود و یا در فروشگاه دنیای واقعی خود بپذیرید.
توجه داشته باشید
چه یک فروشگاه آنلاین و چه یک فروشگاه واقعی داشته باشید، اگر در حال پذیرش بیت کوین هستید، نیاز دارید به انتشار این واقعیت با علامت. البته می توانید علامت خود را بسازید، و یا ، نشانه بیت کوینی که در اینجا از ویکی بیت کوین برداشته شده را، اتخاذ کنید و بکار ببرید.

پرداخت DIY
اگر تمایل به کنترل کامل وب سایت خود دارید و برخی مهارت های برنامه نویسی را بلدید، می توانید به سادگی بیت کوین را بپذیرید، با ارسال آدرس کیف پول خود و یا کد QR برای مشتریان تا آن را با دوربین گوشی های هوشمند خود اسکن کنند. با این حال، این امر نه تنها بسیار اولیه به نظر می رسد ، بلکه تنها نیمی از کار را تکمیل میکند، نظربه اینکه شما باید بطور ایده آل یک روش وارسی(checkout)  داشته باشید که تراکنش را تکمیل و جزئیات ارسالی را بپذیرد.

اگر رابط پرداخت خود را برنامه نویسی میکنید، در ذهن خود داشته باشید که باید پیوسته آدرس کیف پول جدیدی ایجاد کند تا در برابر «تحلیل آلودگی» مقاومت کند، که می تواند به حریم خصوصی شما و همچنین مشتریانتان حمله کند. یک کتابخانه نرم افزاری منبع باز که میتواند به این کمک کند Pywallet است. همچنین می توانید از تراکنشهای خارج از زنجیره برای کمک به جلوگیری جاسوسی تحلیل آلودگی استفاده کنید ، که منفعت انجام تراکنشهای سریع تر را هم اضافه میکند.

پردازنده های پرداخت شخص ثالث
خوشبختانه اکنون برای غیر رمزنویسان، پردازنده های پرداخت کریپتوکارنسی (ارز رمزنگاری) زیادی وجود دارد که ابزاری برای ادغام بیت کوین تجارت الکترونیک در وب سایت شما را فراهم میسازد. در زیر برخی از شرکت هایی که بیشتر  برپایه پردازش پرداخت بیت کوین هستند، آمده اند.

CoinBase
Coinbase یکی از پردازندههای محبوب پرداخت بیت کوین با 0٪ هزینه (تا سقف 1 میلیون دلارِ اول تراکنشها و پس از آن هزینه 1٪ برای مقادیر بالاتر) است. این شرکت یک ویجت HTML برای راحت قرار دادن دکمه پرداخت در وب سایت ، و پلاگین برای وردپرسها، woocommerce، Megento و ZenCart را ارائه میکند. با این حال، در حال حاضر تنها از حساب های بانکی ایالات متحده به عنوان یک منبع مالی حمایت میکند. تجار قابل توجهی که از Coinbase استفاده میکنند، Dell، Expedia، Overstock و dish هستند.

برای کسب و کار حقیقی، CoinBase همچنین یک point of sale opp (محل فروش) را فراهم می کند.

BitPay
BitPay پردازنده های پرداخت بین المللی برای تجارت و سازمان های خیریه است. همچنان همراه با دیگر پردازنده های پرداخت ، این پلاگینها برای طیف وسیعی از سیستم های تجارت الکترونیک، از جمله WooCommerce و Magento، و همچنین مانند SaaS -میزبانی سبدهای خریدی مانند Shopify را داراست. علاوه بر این ، BitPay با خدمات بسته بندی آمازون، به تجار اجازه فروش و حمل اقلام از طریق غول تجارت الکترونیک را میدهد.

BitPay تعرفه های مختلفی ارائه می دهد که تجار می توانند درهریک عضو شوند — از هزینه 1٪ برای یک سرویس، استارتر، تا ماهانه 3000 $ برای سرمایهگذاری با یک حساب اختصاصی مربوط به مدیریت – که ویژگی-های از قبیل استقرار در حوزه های سفارشی، دسترسی به VPN، تراکنشهای صادرشده به QuickBook (پرشینها)، و غیره را مقدور میسازد.

BIPS
کوتاه شده لغت سیستم پرداخت اینترنتی بیت کوین است، BIPS یک پردازنده پرداختها که به تجار سراسر جهان اجازه خرید و فروش بیت کوین، و همچنین پذیرش پرداختها به شکل پول دیجیتال را میدهد. هزینه آن نیز بسیار مناسب 0٪ برای پردازش پرداخت در حد استاندارد است.

BIPS به شما توانایی ذخیره و آرشیو فاکتورها ، و تجهیزات پلاگین برای رابط با BigCommerce ها، woocommerce، Shopify، و دیگران را میدهد. همچنین دسترسی به API برای کسانی که راهحل های خود را برنامه نویسی میکنند، وجود دارد. BIPS همچنین راهی آسان برای پرداخت با تلفن همراه برای وب سایت شما را ارائه میدهد.

برای بازرگانان با فروشگاه های خرده فروشی ، BIPS یک نقطه فروش ارائه می دهد.

تاجر بلاکچین
تاجر بلاکچین یک برنامه کاربردی برای تجار خرده فروش به عنوان یک سیستم POS ساده برای قبول پرداختهای بیت کوینی است. که تنها برای دستگاه های آندرویدی در دسترس است.

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
17/12/2018, 23:54