اضافه کردن مخاطب جدید در کیپر کلاسیک از طریق بخش مخاطبین یا Contacts انجام می شود.

در این آموزش قصد داریم که یک Contacts یا مخاطب جدید را به لیست مخاطبین وب مانی اضافه کنیم.

برای شروع کار برنامه WinPro را اجرا کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. سپس به اولین زبانه که Contacts می باشد بروید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید لیست Contacts یا مخاطبین وب مانی شما در قسمت شماره سه که با رنگ قرمز مشخص شده است قرار دارند. همانطور که در قسمت شماره 2 نشان داده شده است اولین گزینه در سمت چپ که برای جستجو استفاده می شود قرار دارد. جهت اضافه کردن مخاطب جدید روی دکمه Find کلیک کنید.

 

01

 

بعد از زدن دکمه Find یک پنجره جدید مانند شکل زیر باز می شود. در این پنجره برای یافتن دوست یا شرکت مورد نظرتان باید شناسه وب مانی طرف را در کادر شماره یک وارد کنید. در صورتی که شناسه وب مانی طرف را ندارید می توانید از اسم شخص یا شماره کیف پول آن برای جستجو استفاده کرد. بعد از وارد کردن مشخصات در کادر روی دکمه Find که در تصویر با شماره 2 نشان داده شده است کلیک کنید.

 

02

 

بعد از زدن دکمه Find و یافتن شخص مورد نظر پنجره جدیدی که حاوی اطلاعاتی از قبیل شناسه وب مانی (WMID)، نام، آدرس، مخاطبین و نوع پاسپورت وی نشان داده می شود. اگر شخص یا شرکت مورد نظر اطلاعات خود را خصوصی کرده باشد تا دیگران نتوانند آن را مشاهده کنند پیغام Closed by the owner نشان داده می شود. برای اضافه کردن آن شخص به لیست مخاطبین خود روی دکمه Add که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید.

 

01

 

در پنجره جدیدی که باز می شود ابتدا در کادر Add to group گروهی را که می خواهید مخاطب به آن افزوده شود را انتخاب کنید. پس از آن در کادر Save as که با شماره یک نشان داده شده است نامی را که می خواهید مخاطب مورد نظر با آن نشان داده شود را را وارد کرده و برای تایید مشخصات آن در گذینه شماره 2،عبارت Send authorization request را تیک بزنید. برای اضافه کردن آن به لیست مخاطبین خود، دکمه Add که با عدد شماره 3 در تصویر زیر نشان داده شده است را کلیک کنید.

 

04

 

یک پنجره جدید باز می شود، همانطور که مشاهده می کنید، قسمت شماره 1 حاوی گذینه هایی می باشد که شما می توایند کارهایی که کاربر می تواند انجام دهد را انتخاب کنید. برای اینکه از مخاطب مورد نظر بتوانید پیام دریافت کنید گذینه Messages را تیک بزنید، اگر می خواهید از مخاطب مورد نظر وجه دریافت کنید گذینه Payments را انتخاب کنید و برای دریافت پیش فاکتور گذینه Open Invoices را تیک بزنید. پس از انجام این کارها روی دکمه Next که با شماره 2 مشخص شده است کلیک کنید.

 

05

 

برای اینکه بتوانید مخاطب جدید را اضافه کنید باید هویت شما احراز شود. برای احراز هویت شما کدی به شماره همراه شما ارسال می شود که باید در قسمت شماره یک وارد کنید. پس از وارد کردن کد، روی دکمه Next کلیک کنید.

 

06

 

در پنجره جدیدی که باز می شود می توانید برای مخاطب جدید خود تنظیماتی مانند سقف واریز و یا میزان جزابیت که با interest rate نشان داده شده است انتخاب کنید. برای اضافه کردن مخاطب جدید در کیپر کلاسیک و اتمام فرآیند آن بر روی دکمه Finish کلیک کنید.

 

07

 

پس از اتمام این فرآیند دوباره به محیط کیپر کلاسیک برگشته و همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید مخاطب جدید به لیست Contacts اضافه شده است.

 

08

بخش:
پشتیبانی آنلاین
خرید اتوماتیک
18/12/2018, 00:32